Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /sata2/home/users/karakuli/www/www.karakuli.kiev.ua/catalog/controller/information/articles.php on line 78 Коли з’явилася мода на штучні кристали?

Коли з’явилася мода на штучні кристали?

Коли з’явилася мода на штучні кристали?

Коли з’явилася мода на штучні кристали?

Штучні кристали (або стрази) різних виробників сьогодні використовують для оздоблення багатьох виробів, у тому числі канцелярських товарів. Наприклад, графітні олівці та ластики з кристалами гарно доповнюють подарункові набори. А для декорування це — взагалі справжня знахідка, тим більше, що стрази кількох розмірів і кольорів можна придбати в одному наборі.

Тож, кому дякувати за такий гарний тренд?

Історія говорить — австрійцю Даніелю Сваровскі. З кількох причин. По-перше, 127 роки тому (1891-ого) він розробив першу в світі машину для електричного шліфування скла і відразу запатентував її. По-друге, говорив правду про свої діаманти — вони штучні. По-третє, зробив їх доступними за ціною для багатьох людей, завдяки чому попит на кристали Swarovski швидко зріс. Так народився новий тренд.

На вироби компанії Swarovski світова спільнота звернула особливу увагу, коли знаменита Коко Шанель почала використовувала стрази австрійців у своїх нарядах.

Згодом, Манфред Сваровські (онук Даніеля) винайшов ще одну революційну технологію, що дозволила створювати кольорові кристали. До Swarovski цього не робив ніхто. І знову тренд!

Формулу кристалів, що стала запорукою успіху компанії Swarovski, не можуть розгадати й до нині. Стрази Swarovski вирізняються від інших пропозицій на ринку, перш за все тим, що вони помітно яскравіше блищать, а ще їх важко відрізнити від діамантів. Утім, не тільки цим. Важливим етапом у виготовленні кристалів є спеціальне огранювання, яким майстри Swarovski володіють досконало. Всі інструменти, що використовують для гранування, виготовляє сама компанія Swarovski.

До свого сторічного ювілею компанія відкрила музей Swarovski (в Австрії).

Тут знаходиться кристал Swarovski вагою приблизно 62 кілограми, діаметром 40 сантиметрів. Він входить до Книги рекордів Гіннеса як найбільший у світі. Також у музеї можна побачити найменший кристал Swarovski — усього 0,8 міліметра в діаметрі.

Нині компанія виготовляє не тільки штучні кристали, однак вони залишаються її візитною карткою. Сподіваємося, так триватиме й далі, адже вони нам дуже подобаються smiley


Створення сайтів