Контакти

 

  067 800 05 06 
 044 227 15 92

  karakulistore@gmail.com

   

Наші новини

Buromax презентував офісні інструменти та приналежності з функцією Rubber Touch

11.04.2019

Rubber Touch — оксамитове гумове покриття корпусу, що забезпечує приємні тактильні відчуття та максимальний комфорт під час роботи. У цій серії ТМ Buromax випустила нові діркопро ..

Читати дальше...

Папір А4, А3 для принтерів і копіювальної техніки

Папір А4, А3 для принтерів і копіювальної техніки

Коли папір А4 закінчується, а робота припиняється. Аби цього не сталося в найбільш непідходящий момент, регулярно перевіряйте та поповнюйте свої запаси.
Зараз на українському ринку представлено багато торгових марок паперу для принтерів різних виробників.
У залежності від якості, папір для друку розділяють на три класи.
Клас А підходить для чорно-білих і кольорових принтерів і копіювальних апаратів. На ньому можна друкувати практично все, крім фотографій. Білизнá паперу класу А — 165 CIE (відповідно до ДСТУ ISO 11475:2005).
Клас В використовують для чорно-білих принтерів і копірів для одно- та двостороннього друку. Білизнá цього паперу — 160 CIE, відповідно, якість у нього нижча за попередній клас.
Клас С — найнижчий за показником білизнú (145 CIE). Звісно, це позначається на його якості. Фахівці рекомендують використовувати папір класу С для друку на принтерах і копіювальних апаратах тільки інколи й у невеликій кількості, а друкувати лише з однієї сторони.

В інтернет-магазині «Каракулі» представлений папір трьох класів. Також у нас можна замовити кольоровий папір А4, який широко використовують як в офісах, так і для домашніх принтерів.

Доставка — в усі області України. Детально про умови читайте тут.
Хочете отримувати інформацію про знижки, акції, новинки — підписуйтеся на наші розсилки ► https://karakuli.kiev.ua/login/
Ми підбираємо тільки корисну та цікаву інформацію, тому наші листи ви будете отримувати не частіше одного разу на тиждень. 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Папір А3 Double A
Папір А3,  для офісів і домашньої оргтехніки. Папір класу A, щільність 80 г/м2, білизна 170 СIE. У пачці 500 аркушів. Країна-виробник — Франція. Завдяки своїй гарній якості цей папір для офісів виглядає презентабельно, а висока ступіль білизни робить зображен..
280 грн.
Папір А4 Crystal Print and Copy
Папір офісний Crystal Print and Copy для офісів і домашньої оргтехніки.   Клас паперу: С формат: А4, 500 аркушів, білизна СІЕ: 150 щільність паперу: 80 г/м2. Країна-виробник — Фінляндія.   Crystal Print and Copy — папір для друку на різних в..
89 грн.
Папір А4 Double A
Папір А4,  для офісів і домашньої оргтехніки. Папір класу A, щільність 80 г/м2, білизна 170 СIE. У пачці 500 аркушів. Завдяки своїй гарній якості цей папір для офісів виглядає презентабельно, а висока ступіль білизни робить зображення й текст більш насиченими й контрастним..
130 грн.
Папір А4 Maestro Standart
Папір офісний Maestro Standart для офісів і домашньої оргтехніки.   Клас паперу: С формат: А4, 500 аркушів щільність паперу: 80 г/м2 білизна СІЕ: 146. Країна-виробник — Словакія.   Maestro Standart  — офісний папір для друку ..
115 грн.
Папір А4 Tecnis Copier
Папір офісний Tecnis Copier для офісів і домашньої оргтехніки.   Клас паперу: С формат: А4, 500 аркушів, білизна СІЕ: 146 щільність паперу: 80 г/м2. Компанія-виробник — International Paper (США).   Tecnis Copier — офісний папір для друк..
96 грн.
Веб разработка InBiz