Brunnen

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Коледж-блок Квіти
Коледж-блок «Квіти», для роботи, навчання, хобі. Обкладинка виконана в техніці зенарт. Формат А4, 80 аркушів у клітинку, кріплення на пружині, мікроперфорація внутрішнього блоку, щоб було легко відривати аркуші, європерфорація біля лівого поля, щоб підшивати аркуші в папк..
99 грн.
Коледж-блок Океан
Коледж-блок «Океан», для роботи, навчання, хобі. Обкладинка виконана в техніці зенарт. Формат А4, 80 аркушів у клітинку, кріплення на пружині, мікроперфорація внутрішнього блоку, щоб було легко відривати аркуші, європерфорація біля лівого поля, щоб підшивати аркуші в папк..
99 грн.
Коледж-блок сіро-зелений, еко
Коледж-блок сіро-зелений, еко, для роботи, навчання, хобі. Формат А4, 80 аркушів у клітинку, кріплення на пружині, мікроперфорація внутрішнього блоку, щоб було легко відривати аркуші, європерфорація біля лівого поля, щоб підшивати аркуші в папку на двох або чотирьох кільцях, високоякіс..
84 грн.
Коледж-блок Сови
Коледж-блок «Сови», для роботи, навчання, хобі. Формат А4, 80 аркушів у клітинку, кріплення на пружині, мікроперфорація внутрішнього блоку, щоб було легко відривати аркуші, європерфорація біля лівого поля, щоб підшивати аркуші в папку на двох або чотирьох кільцях, високоякі..
84 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Коледж-блок червоний
Коледж-блок червоний, для роботи, навчання, хобі. Формат А4, 80 аркушів у клітинку, кріплення на пружині, мікроперфорація внутрішнього блоку, щоб було легко відривати аркуші, європерфорація біля лівого поля, щоб підшивати аркуші в папку на двох або чотирьох кільцях, високоякісний папір..
84 грн.
Щоденник недатований, Brunnen, блакитний
Щоденник недатований Brunnen Агенда Miradur Trend блакитний, для ділових записів. Недатований щоденник в класичній обкладинці Miradur Trend у трендовому блакитному кольорі. Формат «день на сторінці». Виготовлений з гладкого європейського паперу білого кольору щільністю 70 г/м²..
160 грн.
Щоденник недатований, Brunnen, пудровий
Щоденник недатований Brunnen Агенда Miradur Trend пудровий, для ділових записів. Недатований щоденник в класичній обкладинці Miradur Trend у трендовому пудровому кольорі. Формат «день на сторінці». Виготовлений з гладкого європейського паперу білого кольору щільністю 70 г/м&su..
193 грн.
Книжка записна, Компаньйон, А4, клітинка, чорна обкладинка
Книжка записна Brunnen «Компаньйон», для ділових і стильних особистостей. Розмір А4, тверда палітурка (матеріал Strong), чорна, фіксується чорною гумкою, 192 аркуші кремового паперу, у клітинку, щільність паперу — 80 г/м2, 16 перфор..
415 грн.
Книжка записна, Компаньйон, А5, клітинка, чорна тверда палітурка
Книжка записна Brunnen «Компаньйон», для ділових і стильних особистостей. Розмір 122x197 мм, тверда палітурка (матеріал Strong), чорна, фіксується чорною гумкою, 192 аркуші кремового паперу, у клітинку, щільність паперу — 80 г/м2, ..
300 грн.
Книжка записна, Компаньйон, А5, клітинка, чорний зріз, біла тверда палітурка
Книжка записна Brunnen «Компаньйон», для ділових і стильних особистостей. Розмір 122x197 мм, тверда палітурка (матеріал Strong), біла, торець внутрішнього блоку чорний, фіксується чорною гумкою, 192 аркуші кремового паперу, щільність паперу&nb..
300 грн.
Книжка записна, Компаньйон, А5, крапка, рожевий металік, тверда палітурка
Книжка записна Brunnen «Компаньйон», для ділових і стильних особистостей. Розмір 122x197 мм, тверда палітурка (матеріал Strong), рожевий металік, фіксується гумкою в тон обкладинки, 192 аркуші кремового паперу,  у крапку, щільність паперу ..
300 грн.
Книжка записна, Компаньйон, А5, лінія, обкладинка чорна зі світло-блакитним зрізом
Книжка записна Brunnen «Компаньйон»,  для ділових і стильних особистостей. Розмір 122x197 мм, тверда палітурка (матеріал Strong), чорна зі світло-блакитним зрізом, фіксується світло-блакитною гумкою, 192 аркуші кремового паперу, у ліні..
300 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Візитниця Soft настільна
Візитниця Soft настільна, темно-зелена, для зберігання візитних карток.   Розмір візитниці 13x20 см, кількість візиток — 96 шт., змінний внутрішній блок.    У подарунковій коробці: кришка з дизайнерського паперу, асортимент кольорів (на вибір). ..
400 грн.
Візитниця Soft настільна
Візитниця Soft настільна, бордова, для зберігання візитних карток.   Розмір візитниці 13x20 см, кількість візиток — 96 шт., змінний внутрішній блок.    У подарунковій коробці: кришка з дизайнерського паперу, асортимент кольорів (на вибір). ..
400 грн.

Brunnen, Німеччина

Створення сайтів