Категорії
Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Маркери текстові

Маркери текстові

Маркери текстові

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер для виділення в текст Centropen, помаранчевий
Маркер для виділення в тексті Centropen, помаранчевий для всіх типів паперу, товщина лінії — 1—4 мм, великий об‘єм чорнил на водній основі, які не передаються по факсу та  не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струй..
15 грн.
Маркер для виділення в тексті Centropen зелений
Маркер для виділення в тексті Centropen, зелений для всіх типів паперу, товщина лінії — 1—4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та  не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному п..
15 грн.
Маркер для виділення в тексті Centropen, блакитний
Маркер для виділення в тексті Centropen, блакитний, для всіх типів паперу, товщина лінії — 1—4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та  не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйном..
15 грн.
Маркер для виділення в тексті Centropen, жовтий
Маркер для виділення в тексті Centropen, жовтий для всіх типів паперу, товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері. ..
15 грн.
Маркер для виділення в тексті Centropen, рожевий
Маркер для виділення в тексті Centropen, рожевий для всіх типів паперу, товщина лінії — 1—4 мм, великий об’єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та  не просичуються крізь папір, не розмазують текст, роздрукований на струйному ..
15 грн.
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, жовтий
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, жовтий для всіх типів паперу, товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері. ..
21 грн.
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, зелений
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, зелений товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері.   !!! Залишо..
21 грн.
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, рожевий
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, рожевий товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері.   !!! Залишо..
21 грн.
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, червоний
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, червоний товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері.   !!! Залиш..
21 грн.
Маркер текстовий edding e-345, рожевий
Маркер для виділення в тексті edding e-345, рожевий, для всіх типів паперу, товщина лінії — 2—5 мм, великий об’єм чорнил на водній основі: - не передаються по факсу, - не просичуються крізь папір,  - не розмазують текст, роздрукований на стр..
31 грн. 25 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Створення сайтів