Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Шкільні ранці, підліткові рюкзаки, сумки, модні пенали

Шкільні ранці, підліткові рюкзаки, сумки, модні пенали

Шкільні рюкзаки, пенали, сумки для взуття та порфелі на блискавці (для приладдя, що потрібне на додаткових заняттях і в творчих студіях) Вашому школяреві просто необхідні. Оскільки ці речі часто служать по кілька років, ми підбираємо якісні, стильні та функціональні моделі перевірених виробників.

В інтернет-магазині «Каракулі» представлені шкільні рюкзаки, модні пенали, сумки та портфелі ТМ Kite, YES, VGR, «1 Вересня» тощо. Також Ви можете замовити потрібну модель рюкзака або пенала за катологами провідних виробників.

До речі, рюкзаки та пенали для дрібниць у нас замовляють і дорослі.

Бажаєте подивитися каталог і зробити індивідуальне замовлення?
Дзвоніть або пишіть нам: +38 (044) 227-15-92, +38 (067) 800-05-06, karakulistore@gmail.com
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пенал Axent жовтий
Пенал-гаманець для канцелярії та різних дрібниць. Жовтий, одне відділення на блискавці, матеріал — пластик, розмір 20x9x2 см. !!! Залишок на складі — 1 шт. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До ..
28 грн.
Пенал KITE Hello Kitty
Пенал Hello Kitty  HK14-655K, Одне відділення, форма косметички матеріал поліестер, основний колір — чорний. Розмір – 11х9х17 см.   !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
90 грн. 81 грн.
Пенал Safari
Пенал Safari, для канцелярських приналежностей. У червоний у смужку, два відділення на блискавках: центральне широке, бокове — вузьке.   !!! Залишок на складі — 1 шт.   ..
60 грн.
Пенал VGR бірюзовий
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає бірюзовий колір, одне відділення на блискавці.   !!! Залишок на складі — 1 шт.   Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі, в цьому пеналі мож..
50 грн.
Пенал VGR блакитно-чорний у зірочку
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Два кольори: з однієї сторони — блакитний у зірочку, інша сторона чорна. Одне відділення на блискавці. !!! Залишок на складі — 1 шт. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки..
75 грн.
Пенал VGR чорний із зеленою смугою
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає чорний колір, особливість цієї моделі — широка неонова зелена смуга,  одне відділення на блискавці. !!! Залишок на складі — 1 шт. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невели..
54 грн.
Пенал VGR чорний із рожевою смугою
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає чорний колір, особливість цієї моделі — широка неонова рожева смуга,  одне відділення на блискавці. !!! Залишок на складі — 1 шт. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для н..
54 грн.
Пенал для пензлів, голубий
Пенал для пензлів, голубий, розмір — 5x5x25 см. Високоякісне ПВХ-покриття стійке до більшості типів фарб. Країна-виробник — Англія. !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
45 грн.
Пенал для пензлів, зелений
Пенал для пензлів, зелений, розмір — 5x5x25 см. Високоякісне ПВХ-покриття стійке до більшості типів фарб. Країна-виробник — Англія. !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
45 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Портфель "Мармелад"
Портфель "Мармелад" Для додаткових предметів. Формат А4 (21x29,7x5 см), матерчата окантовка, подвійний замок, поліпропілен 400 мкм. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
60 грн. 54 грн.
Портфель Hello Kitty
Портфель Hello Kitty Для додаткових предметів Формат А4, матерчата окантовка, подвійний замок, поліпропілен 600 мкм. Розмір 21x29,7x5 см. !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
75 грн. 68 грн.
Портфель Monster High
Портфель Monster High Для додаткових предметів. Формат А4 (21x29,7x5 см), матерчата окантовка, подвійний замок, поліпропілен 600 мкм. !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
75 грн. 68 грн.
Портфель PopPixie
Портфель PopPixie Для додаткових предметів. Формат А4 (21x29,7x5 см), матерчата окантовка, подвійний замок, поліпропілен 600 мкм. !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
75 грн. 68 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Шкільний рюкзак KITE Monster High, модель MH14-815-2K
Рюкзак Kite, серія Monster High (модель MH14-815-2K) Для дівчат середньої школи. Ортопедична спинка Air Comfort, м'яка ущільнена ручка, надійні замки, 2 відділення, 1 передня, 2 бокові кишені. Розмір 31x18x45 см Матеріал поліестер Вага 590 г Об`єм 25,00 л. !!! Залишок на складі ..
650 грн. 500 грн.
Створення сайтів