Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Наліпки, клейкі стрічки та декоративні елементи

Наліпки,  клейкі стрічки та декоративні елементи

Наліпки , клейкі стрічки та декоративні елементи

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Декор: Cерце атласне на защіпці
Декор: серце атласне, на защіпці. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 5 шт.   Дуже гарно виглядає в інтер'єрі. Можна використовувати для декорування приміщення чи столу до святкових подій. Також підходить для щоденного вжитку: закрити пакет з..
6 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Декор: «Анютини очі»
Декор: «Анютини очі» на липкій основі, Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 5 шт.   Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квіті..
3 грн.
Декор: Бджілка на квітці
Декор: бджілка на квітці, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 3 шт.   Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також бдж..
3 грн.
Декор: Жабеня
Декор: жабеня, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 3 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також жабеня буде гарно вигл..
3 грн.
Декор: Котик
Декор: котик, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 11 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також котик буде гарно вигляд..
3 грн.
Декор: крижинка дерев'яня
Крижинка дерев'яна біла, для декорування приміщення, предметів інтер'єру, прикрашання подарункової упаковки тощо.   Розмір 7x7x0,4 см. !!! Залишок на складі — 7 шт. Цю крижинку можна залишити білою, розмалювати або покрити клеєм і блиском, зав'язати..
6 грн.
Декор: Метелик
Декор: метелик різнокольоровий, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 8 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також ..
3 грн.
Декор: Немовля
Декор: Немовля. Матеріал — дерево. Розмір: висота 3-3,5 см, ширина 2-2,5 см (у залежності від форми). Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 12 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики..
3 грн.
Декор: Серце
Декор: серце, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 8 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також сердечки будуть гарно в..
2 грн.
Декор: серце дерев'яне
Серце дерев'яне з силуетами пари закоханих, біле, для декорування приміщення, предметів інтер'єру, обкладинки фотоальбому, прикрашання подарункової упаковки тощо.   Розмір 7x7x0,4 см. !!! Залишок на складі — 11 шт. Це сердечко можна розмалювати акриловими фа..
6 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Декор: Сонечко (Божа корівка)
Декор: Сонечко (Божа корівка), на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 8 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також Сонечк..
3 грн.
Декоративний блиск
Декоративний блиск в асортименті: золотий, синій, білий, чорний, жовтий, зелений, рожевий, фіолетовий, червоний. Зазначена вартість — за 1 пакетик (одного кольору). !!! Залишок на складі — 24 уп.   За допомогою декоративного блиску можна декоруват..
10 грн.
Квіти з дизайнерського паперу
Квіти з дизайнерського паперу. Кольори: рожевий, лимонний, молочний. Діаметр: 4—5,5 см. Зазначена вартість — за 1 набір (10 штук, асортимент кольорів). !!! Залишок на складі — 1 уп.   Підходять для декорування приміщення, святкового столу, прикрашання упаковки..
30 грн.
Квіти: троянди паперові, маленькі
Троянди паперові, маленькі, для декорування. Зроблені з дизайнерського паперу. У наборі 25 штук. Кольори: червоні й білі. Діаметр: 1,5—2,5 см. Підходять для декорування приміщення, святкового столу, прикрашання упаковки або листівки. Також можна використовувати як елементи для прове..
25 грн.
Набір декору — звірята
Набір декору: звірята на липкій основі. У наборі 6 шт. Матеріал — дерево. !!! Залишок на складі — 4 уп. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також звірята будуть гарно виглядати на шпа..
9 грн.
Створення сайтів