Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (або її це називають «флюарт», «рідкий акрил»). Унікальність таких виробів полягає в тому, що малюнок можна виконати тільки один раз, ..

Читати дальше...

Наліпки, клейкі стрічки та декоративні елементи

Наліпки,  клейкі стрічки та декоративні елементи

Наліпки , клейкі стрічки та декоративні елементи

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Декор: Cерце атласне на защіпці
Декор: серце атласне, на защіпці. Зазначена вартість — за 1 шт. Дуже гарно виглядає в інтер'єрі. Можна використовувати для декорування приміщення чи столу до святкових подій. Також підходить для щоденного вжитку: закрити пакет з улюбленим чаєм, прикрасити штори або горщик..
6 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Декор: «Анютини очі»
Декор: «Анютини очі» на липкій основі, Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також «Анютини очі» будуть гарно ..
3 грн.
Декор: Бджілка на квітці
Декор: бджілка на квітці, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також бджілка на квітці буде гарно виглядати на шпалерах, ..
3 грн.
Декор: Жабеня
Декор: жабеня, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також жабеня буде гарно виглядати на шпалерах, меблях, склі, пінопл..
3 грн.
Декор: Котик
Декор: котик, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також котик буде гарно виглядати на шпалерах, меблях, склі, пінопласт..
3 грн.
Декор: крижинка дерев'яня
Крижинка дерев'яна біла, для декорування приміщення, предметів інтер'єру, прикрашання подарункової упаковки тощо.   Розмір 7x7x0,4 см. Цю крижинку можна залишити білою, розмалювати або покрити клеєм і блиском, зав'язати атласну стрічку — й у Вас&n..
6 грн.
Декор: Метелик
Декор: метелик різнокольоровий, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також метелики будуть гарно виглядати на шпал..
3 грн.
Декор: Немовля
Декор: Немовля. Матеріал — дерево. Розмір: висота 3-3,5 см, ширина 2-2,5 см (у залежності від форми). Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також жабеня буде ..
3 грн.
Декор: Серце
Декор: серце, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також сердечки будуть гарно виглядати на шпалерах, меблях, склі, пін..
2 грн.
Декор: серце дерев'яне
Серце дерев'яне з силуетами пари закоханих, біле, для декорування приміщення, предметів інтер'єру, обкладинки фотоальбому, прикрашання подарункової упаковки тощо.   Розмір 7x7x0,4 см. Це сердечко можна розмалювати акриловими фарбами, покрити лаком, зав'язати атла..
6 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Декор: Сонечко (Божа корівка)
Декор: Сонечко (Божа корівка), на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також Сонечкі будуть гарно виглядати на шпалерах, м..
3 грн.
Декоративний блиск
Декоративний блиск в асортименті: золотий, синій, білий, чорний, жовтий, зелений, рожевий, фіолетовий, червоний. Зазначена вартість — за 1 пакетик (одного кольору). За допомогою декоративного блиску можна декорувати малюнки, одяг, шкатулки, фоторамки, вироби з пап..
10 грн.
Квіти з дизайнерського паперу
Квіти з дизайнерського паперу. Кольори: рожевий, лимонний, молочний. Діаметр: 4—5,5 см. Зазначена вартість — за 1 набір (10 штук, асортимент кольорів). Підходять для декорування приміщення, святкового столу, прикрашання упаковки або листівки. Також можна використовувати як ел..
30 грн.
Квіти: троянди паперові, маленькі
Троянди паперові, маленькі, для декорування. Зроблені з дизайнерського паперу. У наборі 25 штук. Кольори: червоні й білі. Діаметр: 1,5—2,5 см. Підходять для декорування приміщення, святкового столу, прикрашання упаковки або листівки. Також можна використовувати як елементи для прове..
25 грн.
Набір декору — звірята
Набір декору: звірята на липкій основі. У наборі 6 шт. Матеріал — дерево. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також звірята будуть гарно виглядати на шпалерах, меблях, склі, пінопластових баге..
9 грн.
Створення сайтів