Категорії
Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Маркери перманентні

Маркери перманентні

Маркери перманентні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер перманентний, Centropen, зелений, круглий
Маркер перманентний, для нанесення стійких написів на різні поверхні, колір зелений, по формі круглий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 9 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, зелений, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких і широких написів на різні поверхні, колір — зелений, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, зелений, тонкий
Маркер перманентний, тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — зелений, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 9 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, золотий
Маркер перманентний, золотий, 1 мм світлостійкий, насичений колір, не просичується через папір, підходить для різних поверхонь, зберігати в горизонтвльному положенні. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
27 грн.
Маркер перманентний, Centropen, коричневий, тонкий
Маркер перманентний тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — коричневий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, синій, круглий
Маркер перманентний, для нанесення стійких написів на різні поверхні, колір — синій, по формі — круглий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 12 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, синій, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких та широких написів на різні поверхні, товщина лінії — 1—4,6 мм, колір — синій, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, синій, тонкий
Маркер перманентний тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — синій, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 10 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, срібний
Маркер перманентний,срібний, 1 мм світлостійкий, насичений колір, не просичується через папір, підходить для різних поверхонь, зберігати в горизонтвльному положенні. ..
27 грн.
Маркер перманентний, Centropen, червоний, круглий
Маркер перманентний, для нанесення стійких написів на різні поверхні, колір — червоний, по формі — круглий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 11 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, червоний, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких та широких написів на різні поверхні, товщина лінії — 1—4,6 мм, колір — червоний, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, червоний, тонкий
Маркер перманентний, тонкий, червоний, для надійного нанесення на різні матеріали, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, чорний, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких та широких написів на різні поверхні, товщина лінії — 1—4,6 мм, колір — чорний, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, чорний, тонкий
Маркер перманентний тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — чорний, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, edding e-300, жовтий
Маркер перманентний edding e-300, жовтий, круглий, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні. Товщина лінії 1,5-3 мм, чорнила на спиртовій основі. !!! Залишок на складі — 7 шт.   ..
42 грн. 33 грн.
Створення сайтів