Категорії
Контакти

 

  067 800 05 06 
 044 227 15 92

  karakulistore@gmail.com

   

Наші новини

Buromax презентував офісні інструменти та приналежності з функцією Rubber Touch

11.04.2019

Rubber Touch — оксамитове гумове покриття корпусу, що забезпечує приємні тактильні відчуття та максимальний комфорт під час роботи. У цій серії ТМ Buromax випустила нові діркопро ..

Читати дальше...

Олівці графітні

Олівці графітні

Олівці графітні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Олівець графітний BlackWood, тригранні
Олівець BlackWood, тригранні, для малювання та креслення. Графітовий НВ, тригранний, з ластиком, корпус олівця виготовлений з деревини вищої якості, грифель створений за спеціальною технологією, що забезпечує м'яке нанесення ліній. Особливість цього олівця — його тригра..
6 грн.
Олівець графітний BOSS
Олівець BOSS, для малювання, креслення, письма.   Графітний НВ, без ластика, круглий дерев'яний корпус з індивідуальним стильним дизайном і глянсовим лаковим покриттям, універсальна довжина (185 мм) дозволяє поміститься олівець у пенал, олівець зато..
4 грн.
Олівець графітний Diamond з кристалом, рожевий корпус
Олівець графітний HB, Diamond, Langres, для письма, малювання, креслення. Дерев'яний рожевий корпус, рожевий штучний кристал, що закриває торець олівця, форма олівця — кругла. Довжина олівця — 18 см. Олівці графітні Diamond від Langres — гарний в..
10 грн.
Олівець графітний Diamond з кристалом, чорний корпус
Олівець графітний HB, Diamond, Langres, для письма, малювання, креслення. Дерев'яний чорний корпус, штучний кристал, що закриває торець олівця, форма олівця — кругла. Варіанти кристалів: голубий, рожевий, помаранчевий і прозорий. Довжина олівця &md..
10 грн.
Олівець графітний Diamond, з кристалом, блакитний корпус
Олівець графітний HB, Diamond, Langres, для письма, малювання, креслення. Дерев'яний блакитний корпус, блакитний штучний кристал, що закриває торець олівця, форма олівця — кругла. Довжина олівця — 18 см. Олівці графітні Diamond від Langres — гарн..
10 грн.
Олівець графітний Slim Metallic
Олівець Slim Metallic без ластика, для малювання та креслення. Графітовий НВ, круглий, тонкий, корпус олівця виготовлений з деревини вищої якості, грифель створений за спеціальною технологією, що забезпечує м'яке нанесення ліній. Особливість цього олівця — його тов..
4 грн.
Олівець графітний Triograph, Koh-i-Noor
ОлівецьTriograph 2В K-i-N, для художніх і графічних робіт, Ергономічний потовщений корпус. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення та малювання. ..
35 грн.
Олівець графітний WhiteWood, тригранний
Олівець WhiteWood, тригранний, для малювання та креслення. Олівець НВ чорнографітний корпус 8 мм, тригранний білий з білим ластиком.   Особливість цього олівця — його тригранна форма та чорний колір. ..
6 грн.
Олівець графітний, 2В, 1500, Koh-i-Noor
Олівець графітний, 2В, 1500, Hardtmuth, Koh-i-Noor, для креслення, малювання, письма. 19 градацій твердості грифеля, 8В-10Н, найбільш відомий олівець, еталон якості. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення, художніх робіт. Ці олівці підходять для використання і в..
13 грн.
Олівець графітний, 2В, 1900, Koh-i-Noor
Олівець 2В K-i-N 1900 графітний, для художніх та графітних робіт. 20 градацій твердості грифеля, 8В-10Н. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення, малювання.  ..
15 грн.
Олівець графітний, 2Н, 1500, Koh-i-Noor
Олівець графітний, 2Н, 1500, Hardtmuth, Koh-i-Noor, для креслення, малювання, письма. 19 градацій твердості грифеля, 8В-10Н, найбільш відомий олівець, еталон якості. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення, художніх робіт. Ці олівці підходять для використання і в..
13 грн.
Олівець графітний, 3В, 1500, Koh-i-Noor
Олівець графітний 3В, 1500, Hardtmuth, Koh-i-Noor, для креслення, малювання, письма. 19 градацій твердості грифеля, 8В-10Н, найбільш відомий олівець, еталон якості. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення, художніх робіт. Ці олівці підходять для використання і в ..
13 грн.
Олівець графітний, 5В, 1500, Koh-i-Noor
Олівець графітний, 5В, 1500, Hardtmuth, Koh-i-Noor, для креслення, малювання, письма. 19 градацій твердості грифеля, 8В-10Н, найбільш відомий олівець, еталон якості. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення, художніх робіт. Ці олівці підходять для використання і в..
13 грн.
Олівець графітний, 5Н, 1500, Koh-i-Noor
Олівець графітний, 5Н, 1500, Hardtmuth, Koh-i-Noor, для креслення, малювання, письма. 19 градацій твердості грифеля, 8В-10Н, найбільш відомий олівець, еталон якості. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення, художніх робіт. Ці олівці підходять для використання і в..
13 грн.
Олівець графітний, B, 1500, Koh-i-Noor
Олівець, В, K-i-N 1500, графітний, для креслення, малювання, письма/ 19 градацій твердості грифеля, 8В-10Н, найбільш відомий олівець, еталон якості. Олівці графітні Koh-i-Noor — гарний вибір для креслення, художніх робіт. Ці олівці підходять для використання і в офісі, і в ..
13 грн.
Створення сайтів