Категорії
Контакти

 

  067 800 05 06 
 044 227 15 92

  karakulistore@gmail.com

   

Наші новини

Buromax презентував офісні інструменти та приналежності з функцією Rubber Touch

11.04.2019

Rubber Touch — оксамитове гумове покриття корпусу, що забезпечує приємні тактильні відчуття та максимальний комфорт під час роботи. У цій серії ТМ Buromax випустила нові діркопро ..

Читати дальше...

Ділові щоденники, календарі, планувальники

Ділові щоденники, календарі, планувальники

Щоденник датований, щоденник недатований, тижневик, календар настінний, календар перекидний, блок для органайзеру, робоче поле

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Змінний блок для органайзера, Optima, В6
Змінний блок Optima, В6 (95х175 мм)  для органайзера 50 аркушів кремового кольору в лінію, 6 отворів для кріплення ..
65 грн.
Змінний блок для органайзера, блокнота, Optimal, А5
Змінний блок Optimal, А5, для органайзера (блокнота), 50 аркушів кремового кольору в лінію, 6 отворів для кріплення. ..
85 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Щоденник недатований, Brunnen, блакитний
Щоденник недатований Brunnen Агенда Miradur Trend блакитний, для ділових записів. Недатований щоденник в класичній обкладинці Miradur Trend у трендовому блакитному кольорі. Формат «день на сторінці». Виготовлений з гладкого європейського паперу білого кольору щільністю 70 г/м²..
160 грн.
Щоденник недатований, Brunnen, зелений
Щоденник недатований Brunnen Агенда Torino зелений, для ділових записів. Недатований щоденник у м’якій і тактильно приємній обкладинці Torino зеленого кольору. Формат «день на сторінці». Виготовлений з гладкого європейського паперу білого кольору щільністю 70 г/м² з..
205 грн.
Щоденник недатований, Brunnen, пудровий
Щоденник недатований Brunnen Агенда Miradur Trend пудровий, для ділових записів. Недатований щоденник в класичній обкладинці Miradur Trend у трендовому пудровому кольорі. Формат «день на сторінці». Виготовлений з гладкого європейського паперу білого кольору щільністю 70 г/м&su..
193 грн.
Щоденник недатований, Brunnen, чорний
Щоденник недатований Brunnen Агенда Torino чорний, для ділових записів. Недатований щоденник у м’якій і тактильно приємній обкладинці Torino чорного кольору. Формат «день на сторінці». Виготовлений з гладкого європейського паперу білого кольору щільністю 70 г/м²..
205 грн.
Щотижневик-планінг А3 настільний
Щотижневик-планінг А3, настільний, недатований блок — 30 аркушів, 1 аркуш — 1 тиждень, аркуші втримує спеціальна планка (колір — чорний, бордо, матеріал — замінник шкіри). Цей щотижневик-планінг буде доречним як для офісу, так і для домашньог..
200 грн.
Веб разработка InBiz