Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Декор для свята

Декор для свята

Декор для свята

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Букет квітів Dali, ручна робота
Букет квітів Dali, для прикрашання до свята кімнати, будинку, веранди, офісу, класу чи групи, а також для оформлення фотозони й святкового столу. Ручна робота. Мінімальна кількість квітів у букету — 15 шт. Квіти в букеті — червоні та рожеві. Розмір квітки &..
170 грн.
Букет квітів Sirio, ручна робота
Букет квітів Sirio, для прикрашання до свята кімнати, будинку, веранди, офісу, класу чи групи, а також для оформлення фотозони й святкового столу. Ручна робота. Мінімальна кількість квітів у букету — 5 шт. Кольори: - червоний і золотий, - коричневий і бронзовий. Розмір к..
150 грн.
Букет квітів Анемони, ручна робота
Букет квітів Анемони, для прикрашання до свята кімнати, будинку, веранди, офісу, класу чи групи, а також для оформлення фотозони й святкового столу. Ручна робота. У букеті — 5 квітів. Висота квітів — 40—50 см. Матеріал — дизайнерський папір. Ви..
350 грн.
Букет квітів Маргаритки, 5 штук, ручна робота
Букет квітів Маргаритки, 5 штук, для прикрашання до свята кімнати, будинку, веранди, офісу, класу чи групи, а також для оформлення фотозони й святкового столу. Ручна робота. У букеті — 5 квітів. До вартості композиції входить срібляста ємність-підставка (металізований пластик). В..
40 грн.
Букет квітів Маргаритки, 9 штук, ручна робота
Букет квітів Маргаритки, 9 штук, для прикрашання до свята кімнати, будинку, веранди, офісу, класу чи групи, а також для оформлення фотозони й святкового столу. Ручна робота. У букеті — 9 квітів. До вартості композиції входить срібляста ємність-підставка (металізований пластик)...
60 грн.
Букет квітів Півонія, Peonies, 5 штук, ручна робота
Букет Півонія (Peonies), 5 штук, для прикрашання до свята кімнати, будинку, веранди, офісу, класу чи групи, а також для оформлення фотозони й святкового столу. Ручна робота. У букеті — 5 квітів. У вартість входить стилізована скляна ваза (декупаж). Висота квітів — 25&m..
350 грн.
Букет троянд лавандового кольору, 7 штук, ручна робота
Букет троянд лавандового кольору, 7 штук, для прикрашання до свята кімнати, будинку, веранди, офісу, класу чи групи, а також для оформлення фотозони й святкового столу. Ручна робота. У букеті — 7 квітів. Розмір — 22х15 см. Матеріал — високоякісний папір. Виготов..
150 грн.
Бутоньєрка блакитна, ручна робота
Бутоньєрка блакитна, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількості. Хочете ..
180 грн.
Бутоньєрка бордо, ручна робота
Бутоньєрка бордо, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількості. Хочете роз..
180 грн.
Бутоньєрка з голубікою, ручна робота
Бутоньєрка з голубікою, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількості. Хоче..
180 грн.
Бутоньєрка з квітами, ручна робота
Бутоньєрка з квітами, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількості. Хочете..
180 грн.
Бутоньєрка з трояндами білими, ручна робота
Бутоньєрка з трояндами білими, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількості..
180 грн.
Бутоньєрка з трояндами бордо, ручна робота
Бутоньєрка з трояндами бордо, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількості...
180 грн.
Бутоньєрка з трояндами рожевими, ручна робота
Бутоньєрка з трояндами рожевими, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількос..
180 грн.
Бутоньєрка з червоними ягодами, ручна робота
Бутоньєрка з червоними ягодами, для прикрашання одягу, зокрема весільного. Ручна робота. Виготовлена з металевих елементів, тканини та декору. Довжина виробу — 11 см. Упакована в коробку. Виготовляємо такі вироби на замовлення. Термін залежить від розміру й кількост..
180 грн.
Створення сайтів