Контакти

 

  067 800 05 06 
 044 227 15 92

  karakulistore@gmail.com

   

Наші новини

Buromax презентував офісні інструменти та приналежності з функцією Rubber Touch

11.04.2019

Rubber Touch — оксамитове гумове покриття корпусу, що забезпечує приємні тактильні відчуття та максимальний комфорт під час роботи. У цій серії ТМ Buromax випустила нові діркопро ..

Читати дальше...

Допоміжні предмети

Допоміжні предмети

Допоміжні предмети

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Дощечка А4  для ліплення
Дощечка А4  для ліплення ..
30 грн. 20 грн.
Дощечка А5  для ліплення
Дощечка А5  для ліплення ..
20 грн. 18 грн.
Закладка для книг картонна маленька
Закладка для книг картонна маленька розмір 15x5 см, колір — в асортименті (зелений, салатовий, рожевий, малиновий, бузковий, лимонний, цегляний), матеріали — дизайнерський папір, атласна стрічка, декоративне оздоблення.   ..
3 грн.
Закладка для книг картонна, велика
Закладка  для книг картонна велика /кольори в асортименті/ розмір 21x5 см, колір — в асортименті (зелений, салатовий, рожевий, малиновий, бузковий, лимонний, цегляний), матеріали — дизайнерський картон, атласна стрічка, декоративне оздоблення.   ..
4 грн.
Закладка-скріпка Big
Закладка-скріпка Big, асорті, для виділення потрібної сторінки. Розмір: 10х2,5 см. Вартість зазначена за 1 шт. Закладка-скріпка добре фіксує потрібну сторінку, а також її відразу помітно. ..
15 грн.
Закладка-скріпка Гітара
Закладка-скріпка Гітара, асорті. для виділення потрібної сторінки. Розмір: 5x1,9 и 5,5х1,7 см. Вартість зазначена за 1 шт. Закладка-скріпка добре фіксує потрібну сторінку, а також її відразу помітно. ..
12 грн.
Закладка-скріпка Ключ скрипковий
Закладка-скріпка Скрипковий ключ. для виділення потрібної сторінки. Розмір: 5x1,5 см. Вартість зазначена за 1 шт. Закладка-скріпка добре фіксує потрібну сторінку, а також її відразу помітно. ..
12 грн.
Закладка-скріпка Шльопки
Закладка-скріпка Шльопки, блакитні. для виділення потрібної сторінки. Розмір: 4x1,8 см. Вартість зазначена за 1 шт. Закладка-скріпка добре фіксує потрібну сторінку, а також її відразу помітно. ..
12 грн.
Закладки магнітні Me to You, набір 4 шт.
Закладки магнітні Me to You, для виділення потрібної сторінки. До набору входить 4 закладки з різними зображеннями однієї тематики. Закладка надійно фіксується на потрібній сторінці за допомогою магніту, що розміщений на внутрішній стороні виробу. Увага! Вартість зазначена за набір, тобт..
20 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Закладки магнітні «Гонки», набір 4 шт.
Закладки магнітні «Гонки», для виділення потрібної сторінки. До набору входить 4 закладки з різними зображеннями однієї тематики. Закладка надійно фіксується на потрібній сторінці за допомогою магніту, що розміщений на внутрішній стороні виробу. Увага! Вартість зазначена за н..
20 грн.
Закладки магнітні «Метелики», набір 4 шт.
Закладки магнітні «Метелики», для виділення потрібної сторінки. До набору входить 4 закладки з різними зображеннями однієї тематики. Закладка надійно фіксується на потрібній сторінці за допомогою магніту, що розміщений на внутрішній стороні виробу. Увага! Вартість зазначена з..
20 грн.
Набір інструменту для квілінгу №1
Набір інструменту для квілінгу №1 - пластикова дощечка та дерев"яний із сталевим стрижнем інструмент   для квілінгу. ..
65 грн.
Непроливайка-стакан
Непроливайка-стакан для малювання, з одним отвором.   ..
6 грн.
Обкладинка для зошитів
Обкладинка для зошита, 100 мкм, матеріал — харчовий поліетилен. ..
1 грн.
Обкладинка для підручників і класних журналів,  275x500 мм
Обкладинка для підручникв та класних журналів,  розмір 275x500 мм з регулюючим клапаном, товщина обкладинки 150 мкм, матеріал — ПВХ (полівінілхлорид). ..
7 грн.
Веб разработка InBiz