Категорії
Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Маркери для дошки

Маркери для дошки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер для дошок, Buromax, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол,  чорнила легко зтираються губкою для дошок або звичайною серветкою. !!! Залишок на складі — 10 шт. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Buromax, синій, круглий
Маркер для дошок, синій, круглий пишучий вузол 2—4 мм, чорнила легко стирати губкою для дошок або звичайною серветкою. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Buromax, червоний, круглий
Маркер для дошок, червоний, круглий пишучий вузол 2—4 мм, чорнила легко стирати губкою для дошок або звичайною серветкою. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Buromax, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол 2—4 мм,  чорнила легко стираються губкою для дошок або звичайною серветкою. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Centropen, блакитний, круглий
Маркер для дошок, блакитний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко зтирати губкою для дошок або простою серветкою. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Centropen, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил,  які легко зтираються губкою для дошок  або простою серветкою.   !!! Залишок на складі — 7 шт. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Centropen, червоний, круглий
Маркер для дошок, червоний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко зтирати губкою для дошок або простою серветкою.   !!! Залишок на складі — 9 шт. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Centropen, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко зтирати губкою для дошок або простою серветкою. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Edding, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стираються губкою для дошок або простою серветкою. !!! Залишок на складі — 3 шт. ..
48 грн. 38 грн.
Маркер для дошок, Edding, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стирати губкою для дошок або простою серветкою. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
48 грн. 38 грн.
Створення сайтів