Категорії
Контакти

 

  067 800 05 06 
 044 227 15 92

  karakulistore@gmail.com

   

Наші новини

Buromax презентував офісні інструменти та приналежності з функцією Rubber Touch

11.04.2019

Rubber Touch — оксамитове гумове покриття корпусу, що забезпечує приємні тактильні відчуття та максимальний комфорт під час роботи. У цій серії ТМ Buromax випустила нові діркопро ..

Читати дальше...

Маркери для дошки

Маркери для дошки
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер для дошок, Buromax, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол,  чорнила легко зтираються губкою для дошок або звичайною серветкою. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Buromax, синій, круглий
Маркер для дошок, синій, круглий пишучий вузол 2—4 мм, чорнила легко стирати губкою для дошок або звичайною серветкою. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Buromax, червоний, круглий
Маркер для дошок, червоний, круглий пишучий вузол 2—4 мм, чорнила легко стирати губкою для дошок або звичайною серветкою. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Buromax, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол 2—4 мм,  чорнила легко стираються губкою для дошок або звичайною серветкою. ..
8 грн.
Маркер для дошок, Centropen, блакитний, круглий
Маркер для дошок, блакитний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко зтирати губкою для дошок або простою серветкою. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Centropen, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил,  які легко зтираються губкою для дошок  або простою серветкою. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Centropen, червоний, круглий
Маркер для дошок, червоний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко зтирати губкою для дошок або простою серветкою. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Centropen, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко зтирати губкою для дошок або простою серветкою. ..
20 грн.
Маркер для дошок, Edding, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стираються губкою для дошок або простою серветкою. ..
48 грн. 38 грн.
Маркер для дошок, Edding, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стирати губкою для дошок або простою серветкою. ..
48 грн. 38 грн.
Створення сайтів