Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Корисні подарунки, сувеніри

Корисні подарунки, сувеніри

Корисні подарунки, сувеніри

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Блокнот-планшет А5 з ручкою, олівцем і лінійкою, набір
Набір подарунковий у стилі еко, для нотаток.   До набору входять: - блокнот-планшет 14,5х20,5 см, 80 аркушів кремового паперу в клітинку, обідві обкладинки з щільного картону; - лінійка дерев'яна, 15 см; - міні-ручка дерев'яна 12 см, стержень синій 0,7 мм, не змінний, мале..
65 грн.
Візитниця та підставка в авторському оформленні - набір
Візитниця і підставка настільні в авторському оформленні для візиток, дрібниць, канцелярських та інших речей. Матеріал — дерево, розмір візитниці/шкатулки 10,5х7 см, внутрішній розмір 0,91х065 см. Набір виконаний в одному екземплярі. Поп-арт зображення. Стане хорошим і акт..
600 грн.
Годинник кварцевий
Годинник кварцевий на стіну, інтер'єрний із зображенням Андріївського узвозу. Працює безшумно, елемент живлення АА — 1 шт. !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
160 грн.
Годинник кварцевий на стіл, інтер'єрний
Годинник кварцевий на стіл, нтер'єрний з анімаційним зображенням Love is. Працює безшумно, елемент живлення АА — 1 шт. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
105 грн.
Костери Chilli pepper, набір
Набір костерів Chilli pepper ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери і підставка. Матеріал: фанера. Покриті лаком. ..
150 грн.
Костери Olive, набір
Набір костерів Olive ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка. ..
150 грн.
Костери Емоції, набір
Набір костерів Емоції ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка.   Термін виготовлення 5—7 днів. ..
200 грн.
Костери Етніка, набір
Набір костерів Етніка ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка.   Термін виготовлення 5—7 днів. ..
200 грн.
Костери Маки та чай, набір
Набір: костери із зображенням маків ручної роботи + чай у подарунковій упаковці, для особистих і корпоративних подарунків.   До набору входить 4 костери (матеріал — фанера, покриті лаком) + 1 чай (ТМ «Челтон») на вибір — у подарунковій упаковці (із ..
295 грн.
Костери, ручна робота, набір 6 шт.
Набір підставок під посуд (костери) — у наборі 6 шт., підвішуються на тримач. Розмір окремого костера — 100х100 мм, з підставкою — 120х140х70 мм, матеріал — МДФ, костери двостортнні, оформлені акриловими фарбами, залаковані. Авторська робота, виконано в одному..
800 грн.
Тримач для паперу Paris, металевий
Тримач для паперу Paris. Металевий, настільний, розміри 3,5х5,5 см.  !!! Залишок на складі — 3 шт. ..
22 грн.
Фоторамка 10х15, на стіл або стіну
Фоторамка на стіл або стіну, для фотографій, картин. Колір рамки — чорний, розмір — 10х15 см, матеріал — пластик, положення — вертикальне та горизонтальне. !!! Залишок на складі — 2 шт. Фоторамка чудово підійде для робочого столу, комоду..
25 грн.
Фоторамка 10х15, настільна
Фоторамка на стіл, для фотографій, картин. Колір рамки — коричневий із золотом, розмір — 10х15 см, матеріал — пластик, положення — вертикальне та горизонтальне. !!! Залишок на складі — 1 шт. Фоторамка чудово підійде для робочого сто..
25 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Фоторамка 13х18, на стіл або стіну
Фоторамка на стіл або стіну, для фотографій, картин. Колір рамки — чорний, розмір — 13х18 см, матеріал — пластик, положення — вертикальне та горизонтальне. !!! Залишок на складі — 2 шт. Фоторамка чудово підійде для робочого столу, комоду..
35 грн.
Фоторамка 30х40, настінна
Фоторамка на стіну, для фотографій, картин. Колір рамки — білий із золотом, розмір — 30х40 см, матеріал — пластик, положення — вертикальне та горизонтальне. !!! Залишок на складі — 1 шт. Фоторамка чудово підійде для більшості інтер&..
105 грн.
Створення сайтів