Категорії
Контакти

 

  067 800 05 06 
 044 227 15 92

  karakulistore@gmail.com

   

Наші новини

Buromax презентував офісні інструменти та приналежності з функцією Rubber Touch

11.04.2019

Rubber Touch — оксамитове гумове покриття корпусу, що забезпечує приємні тактильні відчуття та максимальний комфорт під час роботи. У цій серії ТМ Buromax випустила нові діркопро ..

Читати дальше...

Маркери спеціальні

Маркери спеціальні

Маркери спеціальні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лак-маркер, edding е-792, золото
Лак-маркер, edding е-792, золото — тонка лінія для складних завдань, для промислової маркеровки на всіх  матеріалах, декоративного оформлення. товщина лінії 0,8 мм, непрозорий, стійкий до світла, високих температур, швидко сохне, світлонепроникний і зносостійкий.  ..
95 грн. 76 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер VS для CD/DVD/чорний двосторонній
Маркер VS для CD/DVD чорний двосторонній, товщина лінії — 0,5—1,5мм, нові жаростійкі чорнила, можна писати на різних матеріалах і поверхнях. ..
15 грн.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, зелений
Маркер вологостійкий, PROCKEY, зелений, 1,2—1,8 мм, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні,  після висихання стійкі до сонячних промкнів та води. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні поверхні. Якість перевірена рока..
45 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, синій
Маркер вологостійкий PROCKEY 1,2—1,8 мм, синій, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, після висихання стійкі до сонячних промінів і води. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні поверхні. Якість перевірена роками й мільйо..
45 грн.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, червоний
Маркер вологостійкий PROCKEY 1,2—1,8 мм,  червоний, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, після висихання стійкі до сонячних промкнів та води. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні поверхні. Якість перевірена роками й мільй..
45 грн.
Маркер для CD/DVD/BD, Centropen, зелений
Маркер для CD/DVD/BD зелений, 1 мм, волокнистий пишучий вузол, не пошкоджує делікатні поверхні,  чорнила на спиртовій основі. ..
15 грн.
Маркер для CD/DVD/BD, Centropen, червоний
Маркер для CD/DVD/BD, червоний, товщина лінії — 1 мм, волокнистий пишучий вузол, не пошкоджує делікатні поверхні, чорнила на спиртовій основі. ..
15 грн.
Маркер для CD/DVD/BD, синій
Маркер для CD/DVD/BD, синій, товщина лінії — 1 мм, волокнистий пишучий вузол не пошкоджує делікатні поверхні, чорнила на спиртовій основі. ..
15 грн.
Маркер-фарба, POSCA, біла
Маркер-фарба POSCA, біла, 0,9—1,3 мм, чорнила на водній основі, мають властивість накладання кольорів, змішуються в сирому вигляді, перед використанням добре струсити. Цей маркер-фарба стане в нагоді для творчих і художніх робіт, адже пише на різних поверхнях, у тому чис..
62 грн.
Маркер-фарба, POSCA, золото
Маркер-фарба POSCA, золото, 09—1,3 мм, чорнила на водній основі, мають властивість накладання кольорів, змішуються в сирому вигляді, перед використанням добре струсити. Цей маркер-фарба стане в нагоді для творчих і художніх робіт, адже пише на різних поверхнях, у т..
62 грн.
Маркер-фарба, POSCA, срібло
Маркер-фарба POSCA, срібло, 09—1,3 мм, чорнила на водній основі, мають властивість накладання кольорів, змішуються в сирому вигляді, перед використанням добре струсити. Цей маркер-фарба стане в нагоді для творчих і художніх робіт, адже пише на різних поверхнях, у тому ч..
62 грн.
Створення сайтів