Категорії
Контакти 
 
  (+38) 067 800 05 06
  karakulistore@gmail.com
 

 

   

Наші новини

Картини й інший декор, виконані в техніці Флюід-арт (флюарт)

02.04.2023

Ви можете замовити у нас картини й інший декор, що виконані в техніці Флюід-арт (або її ще називають «флюарт», «рідкий акрил»). Такі вироби є унікальними, бо малюнок можна виконати тільки один раз, а значить одн ..

Читати дальше...

Маркери спеціальні

Маркери спеціальні

Маркери спеціальні

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лак-маркер, edding е-792, золото
Лак-маркер, edding е-792, золото — тонка лінія для складних завдань, для промислової маркеровки на всіх  матеріалах, декоративного оформлення. товщина лінії 0,8 мм, непрозорий, стійкий до світла, високих температур, швидко сохне, світлонепроникний і зносостійкий.  ..
95 грн. 76 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер VS для CD/DVD/чорний двосторонній
Маркер VS для CD/DVD чорний двосторонній, товщина лінії — 0,5—1,5мм, нові жаростійкі чорнила, можна писати на різних матеріалах і поверхнях. !!! Залишок на складі — 9 шт. ..
15 грн.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, зелений
Маркер вологостійкий, PROCKEY, зелений, 1,2—1,8 мм, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні,  після висихання стійкі до сонячних промкнів та води. !!! Залишок на складі — 2 шт. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на..
45 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, синій
Маркер вологостійкий PROCKEY 1,2—1,8 мм, синій, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, після висихання стійкі до сонячних промінів і води. !!! Залишок на складі — 2 шт. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні пове..
45 грн.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, червоний
Маркер вологостійкий PROCKEY 1,2—1,8 мм,  червоний, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, після висихання стійкі до сонячних промкнів та води. !!! Залишок на складі — 2 шт. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні пов..
45 грн.
Маркер для CD/DVD/BD, Centropen, зелений
Маркер для CD/DVD/BD зелений, 1 мм, волокнистий пишучий вузол, не пошкоджує делікатні поверхні,  чорнила на спиртовій основі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер для CD/DVD/BD, Centropen, червоний
Маркер для CD/DVD/BD, червоний, товщина лінії — 1 мм, волокнистий пишучий вузол, не пошкоджує делікатні поверхні, чорнила на спиртовій основі. ..
15 грн.
Маркер для CD/DVD/BD, синій
Маркер для CD/DVD/BD, синій, товщина лінії — 1 мм, волокнистий пишучий вузол не пошкоджує делікатні поверхні, чорнила на спиртовій основі. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
15 грн.
Маркер-фарба, POSCA, біла
Маркер-фарба POSCA, біла, 0,9—1,3 мм, чорнила на водній основі, мають властивість накладання кольорів, змішуються в сирому вигляді, перед використанням добре струсити. !!! Залишок на складі — 2 шт. Цей маркер-фарба стане в нагоді для творчих і художніх робіт, адже пи..
62 грн.
Маркер-фарба, POSCA, золото
Маркер-фарба POSCA, золото, 09—1,3 мм, чорнила на водній основі, мають властивість накладання кольорів, змішуються в сирому вигляді, перед використанням добре струсити. !!! Залишок на складі — 3 шт. Цей маркер-фарба стане в нагоді для творчих і художніх робіт, ..
62 грн.
Маркер-фарба, POSCA, срібло
Маркер-фарба POSCA, срібло, 09—1,3 мм, чорнила на водній основі, мають властивість накладання кольорів, змішуються в сирому вигляді, перед використанням добре струсити. !!! Залишок на складі — 3 шт. Цей маркер-фарба стане в нагоді для творчих і художніх робіт, ..
62 грн.
Створення сайтів