Edding

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Коректор-ручка E-7700
Корректор-ручка, пишучий вузол металевий, 1-2 мм, обсяг — 8 мл, для всіх типів паперу, на спиртовій основі, швидко сохне, залишає непрозорий слід. !!! Залишок на складі — 4 шт.   ..
60 грн. 48 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер перманентний, Edding, червоний, круглий
Маркер перманентний, 1,5-3 мм, круглий, червоний, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні, чорнила на спиртовій основі. !!! Залишок на складі — 7 шт. ..
42 грн. 33 грн.
Маркер перманентний, Edding, синій, круглий
Маркер перманентний, круглий, синій, 1,5-3 мм, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні, чорнила на спиртовій основі. !!! Залишок на складі — 7 шт. ..
42 грн. 33 грн.
Маркер перманентний, Edding, зелений, круглий
Маркер перманентний, 1,5-3 мм, круглий, зелений, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні, чорнила на спиртовій основі. !!! Залишок на складі — 8 шт.   ..
42 грн. 33 грн.
Маркер перманентний, edding e-300, жовтий
Маркер перманентний edding e-300, жовтий, круглий, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні. Товщина лінії 1,5-3 мм, чорнила на спиртовій основі. !!! Залишок на складі — 7 шт.   ..
42 грн. 33 грн.
Лак-маркер, edding е-792, золото
Лак-маркер, edding е-792, золото — тонка лінія для складних завдань, для промислової маркеровки на всіх  матеріалах, декоративного оформлення. товщина лінії 0,8 мм, непрозорий, стійкий до світла, високих температур, швидко сохне, світлонепроникний і зносостійкий.  ..
95 грн. 76 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер текстовий edding e-345, рожевий
Маркер для виділення в тексті edding e-345, рожевий, для всіх типів паперу, товщина лінії — 2—5 мм, великий об’єм чорнил на водній основі: - не передаються по факсу, - не просичуються крізь папір,  - не розмазують текст, роздрукований на стр..
31 грн. 25 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер для дошок, Edding, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стирати губкою для дошок або простою серветкою. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
48 грн. 38 грн.
Маркер для дошок, Edding, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стираються губкою для дошок або простою серветкою. !!! Залишок на складі — 3 шт. ..
48 грн. 38 грн.

Edding, Німеччина

Створення сайтів