Edding

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Коректор-ручка E-7700
Корректор-ручка, пишучий вузол металевий, 1-2 мм, обсяг — 8 мл, для всіх типів паперу, на спиртовій основі, швидко сохне, залишає непрозорий слід.   ..
60 грн. 48 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер перманентний, Edding, червоний, круглий
Маркер перманентний, 1,5-3 мм, круглий, червоний, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні, чорнила на спиртовій основі. ..
42 грн. 33 грн.
Маркер перманентний, Edding, синій, круглий
Маркер перманентний, круглий, синій, 1,5-3 мм, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні, чорнила на спиртовій основі. ..
42 грн. 33 грн.
Маркер перманентний, Edding, зелений, круглий
Маркер перманентний, 1,5-3 мм, круглий, зелений, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні, чорнила на спиртовій основі.   ..
42 грн. 33 грн.
Маркер перманентний, edding e-300, жовтий
Маркер перманентний edding e-300, жовтий, круглий, для надійного нанесення стійких написів на різні поверхні. Товщина лінії 1,5-3 мм, чорнила на спиртовій основі.   ..
42 грн. 33 грн.
Лак-маркер, edding е-792, золото
Лак-маркер, edding е-792, золото — тонка лінія для складних завдань, для промислової маркеровки на всіх  матеріалах, декоративного оформлення. товщина лінії 0,8 мм, непрозорий, стійкий до світла, високих температур, швидко сохне, світлонепроникний і зносостійкий.  ..
95 грн. 76 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер текстовий edding e-345, рожевий
Маркер для виділення в тексті edding e-345, рожевий, для всіх типів паперу, товщина лінії — 2—5 мм, великий об’єм чорнил на водній основі: - не передаються по факсу, - не просичуються крізь папір,  - не розмазують текст, роздрукований на стр..
31 грн. 25 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер для дошок, Edding, чорний, круглий
Маркер для дошок, чорний, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стирати губкою для дошок або простою серветкою. ..
48 грн. 38 грн.
Маркер для дошок, Edding, зелений, круглий
Маркер для дошок, зелений, круглий пишучий вузол, великий об’єм чорнил, які легко стираються губкою для дошок або простою серветкою. ..
48 грн. 38 грн.

Edding, Німеччина

Створення сайтів