Centropen

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер перманентний, Centropen, зелений, круглий
Маркер перманентний, для нанесення стійких написів на різні поверхні, колір зелений, по формі круглий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 9 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, червоний, круглий
Маркер перманентний, для нанесення стійких написів на різні поверхні, колір — червоний, по формі — круглий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 11 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, синій, круглий
Маркер перманентний, для нанесення стійких написів на різні поверхні, колір — синій, по формі — круглий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 12 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, зелений, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких і широких написів на різні поверхні, колір — зелений, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, синій, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких та широких написів на різні поверхні, товщина лінії — 1—4,6 мм, колір — синій, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, червоний, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких та широких написів на різні поверхні, товщина лінії — 1—4,6 мм, колір — червоний, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, чорний, плаский
Маркер перманентний, для нанесення стійких тонких та широких написів на різні поверхні, товщина лінії — 1—4,6 мм, колір — чорний, по формі — плаский, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, синій, тонкий
Маркер перманентний тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — синій, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 10 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, червоний, тонкий
Маркер перманентний, тонкий, червоний, для надійного нанесення на різні матеріали, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, зелений, тонкий
Маркер перманентний, тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — зелений, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 9 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, коричневий, тонкий
Маркер перманентний тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — коричневий, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 8 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, чорний, тонкий
Маркер перманентний тонкий, для надійного нанесення на різні матеріали, колір — чорний, чорнила термостійкі. !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
15 грн.
Маркер перманентний, Centropen, золотий
Маркер перманентний, золотий, 1 мм світлостійкий, насичений колір, не просичується через папір, підходить для різних поверхонь, зберігати в горизонтвльному положенні. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
27 грн.
Маркер перманентний, Centropen, срібний
Маркер перманентний,срібний, 1 мм світлостійкий, насичений колір, не просичується через папір, підходить для різних поверхонь, зберігати в горизонтвльному положенні. ..
27 грн.
Маркер для виділення в текст Centropen, помаранчевий
Маркер для виділення в тексті Centropen, помаранчевий для всіх типів паперу, товщина лінії — 1—4 мм, великий об‘єм чорнил на водній основі, які не передаються по факсу та  не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струй..
15 грн.

Centropen , Чехія

Створення сайтів