UNI

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Ролер UNI Jetstream помаранчевий
Ролер UNI Jetstream помаранчевий, кульковий пишучий вузол — 1,0 мм, лінія письма — 0,4 мм, швидкосохнучі пігментні чорнила, легке однородне письмо, гумовий грип, металевий кліп, змінний стержень SXR-C країна-виробник Японія. ..
75 грн.
Ручка гелева  uni-ball signo автоматична
Ручка гелева  uni-ball signo автоматична діаметр 0,7 мм, лінія письма — 0,4 мм, колір чорнил зелений, блакитний, помаранчевий, рожевий, швидкосохнучі пігментні, не вигорають на сонці, не вицвітають, вологостійкі, змінний стержень UMR-87 ..
45 грн.
Ролер UNI Jetstream sport червоний
Ролер UNI Jetstream sport червоний автоматичний, кульковий пишучий вузол — 0,7 мм, лінія письма — 0,35 мм, швидкосохнучі пігментні чорнила, легке однородне письмо, гумовий грип, пластиковий чорний корпус, змінний стержень SXR-7, країна-виробник Японія. Mits..
57 грн.
Ролер UNI Vision Needle зелений
Ролер Vision Needle, зелений, голчастий пишучий вузол 0,5 мм, лінія письма 0,4 мм, рівномірне економічне письмо, пігментні чорнила на водній основі, немає заміни стержня, країна-виробник Японія. Ролер UNI Vision Needle ідеально підходить для точного написання. За..
57 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ролер UNI Vision Needle червоний
Ролер UNI Vision Needle, червоний, голчастий пишучий вузол 0,5 мм, лінія письма 0,4 мм, рівномірне економічне письмо, пігментні чорнила на водній основі, співпадають з кольором елементів корпусу, немає заміни стержня, країна-виробник Японія. Ро..
57 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ролер UNI-ball DELUXE blue
Ролер UNI-ball DELUXE blue пишучий вузол  0,7 мм, лінія письма 0,4 мм, рівномірне економічне письмо, сині пігментні чорнила на водній основі (співпадають з кольором вставки на ковпачку), пластиковий корпус і золотистий ковпачок, немає заміни стержня, країна..
57 грн.
Ролер Uni VISION ELITE синій
Ролер Uni VISION ELITE, blue пишучий вузол — 0,8 мм, лінія письма — 0,6 мм, пігментні чорнила на водній основі, рівномірна подача та захист від витікання чорнил, колір чорнил співпадає із вставкою на ковпачку, змінний стержень UBR-90(0..
80 грн.
Маркер перманентний, PROCKEY, помаранчевий
Маркер перманентний PROCKEY, неоновий помаранчевий, 1,4—2 мм, 3,7 мм, клиноподібний пишучий вузол,  чорнила на водній основі, нетоксичні, не просичуються крізь папір, після висихання стійкі до вологи і не вигорають. Цей маркер призначений для нанесення на різні поверхі. А на..
35 грн.
Маркер перманентний, PROCKEY, жовтий
Маркер перманентний PROCKEY, 1,4—2 мм, 3,7 мм / неоновий / жовтий, клиноподібний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, не просичуються крізь папір, після висихання стійкі до вологи та не вигорають. Цей маркер призначений для нанесення на різні поверхі. А&nbs..
35 грн.
Маркер перманентний, PROCKEY, рожевий
Маркер перманентний PROCKEY, неоновий рожевий, 1,4—2 мм,3,7 мм, клиноподібний пишучий вузол,  чорнила на водній основі, нетоксичні, не просичуються крізь папір, після висихання стійкі до вологи та не вигорають. Цей маркер призначений для нанесення на різні поверхі...
35 грн.
Маркер перманентний, PROCKEY, блакитний
Маркер перманентний PROCKEY, 1,4-2 мм, 3,7 мм / неоновий / блакитний, для надійного нанесення на різні поверхні, клиноподібний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, не просичуються крізь папір, після висихання стійкі до вологи та не вигорають. ..
35 грн.
Маркер перманентний, PROCKEY, зелений
Маркер перманентний PROCKEY, неоновий зелений, 1,4—2 мм,3,7 мм, клиноподібний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, не просичуються крізь папір, після висихання стійкі до вологи і не вигорають. Цей маркер призначений для нанесення на різні поверхі. А насичений..
35 грн.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, синій
Маркер вологостійкий PROCKEY 1,2—1,8 мм, синій, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, після висихання стійкі до сонячних промінів і води. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні поверхні. Якість перевірена роками й мільйо..
45 грн.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, зелений
Маркер вологостійкий, PROCKEY, зелений, 1,2—1,8 мм, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні,  після висихання стійкі до сонячних промкнів та води. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні поверхні. Якість перевірена рока..
45 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркер вологостійкий, PROCKEY, червоний
Маркер вологостійкий PROCKEY 1,2—1,8 мм,  червоний, конусний пишучий вузол, чорнила на водній основі, нетоксичні, після висихання стійкі до сонячних промкнів та води. Вологостійкі маркери PROCKEY використвують для нанесення на різні поверхні. Якість перевірена роками й мільй..
45 грн.

UNI,Японія

Створення сайтів