VGR

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Зошит А4 на скобах, 48 аркушів, клітинка, Travel
Зошит А4 на скобах, картонна обкладинка, 48 аркушів, у клітинку. ..
19 грн.
Набір паперу кольорового неонового 10 аркушів
Набір паперу кольорового неонового 10 аркушів неонових кольорів одностороннього якісного паперу  80 г/м2, 5 кольорів - 10 аркушів в картонному конверті ..
20 грн. 18 грн.
Набір пергаменту кольорового 24 аркуші
Набір пергаменту кольорового 24 аркуші 12 кольорів - 24 аркуші в картонному конверті ..
20 грн. 18 грн.
Пенал VGR блакитно-чорний у зірочку
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Два кольори: з однієї сторони — блакитний у зірочку, інша сторона чорна. Одне відділення на блискавці. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі, в цьому пеналі можна носити..
75 грн.
Пенал VGR чорний із зеленою смугою
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає чорний колір, особливість цієї моделі — широка неонова зелена смуга,  одне відділення на блискавці. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі, в ць..
54 грн.
Пенал VGR бірюзовий
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає бірюзовий колір, одне відділення на блискавці.   Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі, в цьому пеналі можна носити не лише канцелярські приналежності, а й..
50 грн.
Пластилін VGR, 12 кольорів
Пластилін 12 кольорів VGR, для творчості.   В упаковці — 200 г., яскраві кольори, легко позминається, не мастить руки.   Пластилін покращує моторику дитячої руки та координацію, розвиває сприйняття кольору, форми й текстури предметів, розкриває творчі здібност..
40 грн. 32 грн.
Пенал VGR чорний із рожевою смугою
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає чорний колір, особливість цієї моделі — широка неонова рожева смуга,  одне відділення на блискавці. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі,..
54 грн.
Пенал VGR жовтий
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає жовтий колір, одне відділення на блискавці. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі, в цьому пеналі можна носити не лише канцелярські приналежності, а й навушники..
50 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Пенал VGR ліловий
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Лілового кольору, одне відділення на блискавці. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі, в цьому пеналі можна носити не лише канцелярські приналежності, а й навушники, зарядний ..
75 грн.
Скріпки кольорові 50 мм
Скріпки кольорові 50 мм металеві з вініловим покриттям, 50 шт в пластиковому пеналі ..
10 грн.

VGR

Веб разработка InBiz