VGR

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Зошит А4 на скобах, 48 аркушів, клітинка, Travel
Зошит А4 на скобах, картонна обкладинка, 48 аркушів, у клітинку. !!! Залишок на складі — 3 шт. ..
35 грн.
Набір пергаменту кольорового 24 аркуші
Набір пергаменту кольорового 24 аркуші 12 кольорів - 24 аркуші в картонному конверті.   !!! Залишок на складі — 3 уп. ..
20 грн. 18 грн.
Пенал VGR блакитно-чорний у зірочку
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Два кольори: з однієї сторони — блакитний у зірочку, інша сторона чорна. Одне відділення на блискавці. !!! Залишок на складі — 1 шт. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки..
75 грн.
Пенал VGR чорний із зеленою смугою
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає чорний колір, особливість цієї моделі — широка неонова зелена смуга,  одне відділення на блискавці. !!! Залишок на складі — 1 шт. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невели..
54 грн.
Пенал VGR бірюзовий
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає бірюзовий колір, одне відділення на блискавці.   !!! Залишок на складі — 1 шт.   Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для невеликого рюкзака чи сумочки. До речі, в цьому пеналі мож..
50 грн.
Пенал VGR чорний із рожевою смугою
Пенал для канцелярії та різних дрібниць. Переважає чорний колір, особливість цієї моделі — широка неонова рожева смуга,  одне відділення на блискавці. !!! Залишок на складі — 1 шт. Завдяки своїй формі пенал займає мінімум місця, тому підійде навіть для н..
54 грн.
Скріпки кольорові 50 мм
Скріпки кольорові 50 мм металеві з вініловим покриттям, 50 шт в пластиковому пеналі. !!! Залишок на складі — 4 уп. ..
10 грн.

VGR

Створення сайтів