President

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Декоративний блиск
Декоративний блиск в асортименті: золотий, синій, білий, чорний, жовтий, зелений, рожевий, фіолетовий, червоний. Зазначена вартість — за 1 пакетик (одного кольору). !!! Залишок на складі — 24 уп.   За допомогою декоративного блиску можна декоруват..
10 грн.
Наліпки для нігтів
Наліпки для нігтів, дитячі. Призначені для декорування нігтів, а також різних поверхонь: паперу, дерева, пенопласту тощо.   ..
10 грн.
Наліпки, золото
Наліпки для кардмейд, в асортименті, золото. !!! Залишок на складі — 1 арк. Призначені для декорування листівок, блокнотів, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
15 грн.
Наліпки, срібло
Наліпки для кардмейд, в асортименті, срібло. !!! Залишок на складі — 1 арк. Призначені для декорування листівок, блокнотів, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
15 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Декор: Котик
Декор: котик, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 11 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також котик буде гарно вигляд..
3 грн.
Декор: Метелик
Декор: метелик різнокольоровий, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 8 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також ..
3 грн.
Очі кольорові
Декор: очі кольорові Матеріал — пластик. д - 10 мм В упаковці 10 шт.   !!! Залишок на складі — 7 уп.   Допоможуть створити обличчя дівчини чи хлопця, а також мордашку тварини, комахи, пташки тощо. Можна використовувати при виготовленні листівок, під час аплі..
6 грн.
Очі чорні на клейкій основі
Декор: очі чорні на клейкій основі Матеріал — пластик. д - 8 мм В упаковці 10 шт.   !!! Залишок на складі — 1 уп.   Допоможуть створити обличчя дівчини чи хлопця, а також мордашку тварини, комахи, пташки тощо. Можна використовувати при виготовленні листівок, ..
6 грн.
Декор: Серце
Декор: серце, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 8 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також сердечки будуть гарно в..
2 грн.
Декор: Сонечко (Божа корівка)
Декор: Сонечко (Божа корівка), на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 8 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також Сонечк..
3 грн.
Декор: «Анютини очі»
Декор: «Анютини очі» на липкій основі, Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 5 шт.   Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квіті..
3 грн.
Декор: Бджілка на квітці
Декор: бджілка на квітці, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 3 шт.   Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також бдж..
3 грн.
Декор: Жабеня
Декор: жабеня, на липкій основі. Матеріал — дерево. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 3 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики, горщик для квітів. Також жабеня буде гарно вигл..
3 грн.
Декор: Немовля
Декор: Немовля. Матеріал — дерево. Розмір: висота 3-3,5 см, ширина 2-2,5 см (у залежності від форми). Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 12 шт. Дерев'яним декором можна доповнити малюнок, прикрасити фоторамку, підстаку для канцтоварів або косметики..
3 грн.
Декор: Cерце атласне на защіпці
Декор: серце атласне, на защіпці. Зазначена вартість — за 1 шт. !!! Залишок на складі — 5 шт.   Дуже гарно виглядає в інтер'єрі. Можна використовувати для декорування приміщення чи столу до святкових подій. Також підходить для щоденного вжитку: закрити пакет з..
6 грн.
Базовано на 1 відгуках.

President

Створення сайтів