Каракулі

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Блокнот-планшет А5 з ручкою, олівцем і лінійкою, набір
Набір подарунковий у стилі еко, для нотаток.   До набору входять: - блокнот-планшет 14,5х20,5 см, 80 аркушів кремового паперу в клітинку, обідві обкладинки з щільного картону; - лінійка дерев'яна, 15 см; - міні-ручка дерев'яна 12 см, стержень синій 0,7 мм, не змінний, мале..
65 грн.
Букет нареченої з паперу
Букет нареченої з паперу. Ручна робота. У букеті — 15 троянд. Букет обгорнутий білою органзою. Розмір букету: 25x15 см. Термін виготовлення — 7 днів. Колір квітів підбираємо під стиль нареченої. Букет з паперу — чудова альтернатива зрізаним живим квітам. ..
300 грн.
Візитниця та підставка в авторському оформленні - набір
Візитниця і підставка настільні в авторському оформленні для візиток, дрібниць, канцелярських та інших речей. Матеріал — дерево, розмір візитниці/шкатулки 10,5х7 см, внутрішній розмір 0,91х065 см. Набір виконаний в одному екземплярі. Поп-арт зображення. Стане хорошим і акт..
600 грн.
Костери Chilli pepper, набір
Набір костерів Chilli pepper ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери і підставка. Матеріал: фанера. Покриті лаком. ..
150 грн.
Костери Olive, набір
Набір костерів Olive ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка. ..
150 грн.
Костери Емоції, набір
Набір костерів Емоції ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка.   Термін виготовлення 5—7 днів. ..
200 грн.
Костери Етніка, набір
Набір костерів Етніка ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка.   Термін виготовлення 5—7 днів. ..
200 грн.
Костери Маки та чай, набір
Набір: костери із зображенням маків ручної роботи + чай у подарунковій упаковці, для особистих і корпоративних подарунків.   До набору входить 4 костери (матеріал — фанера, покриті лаком) + 1 чай (ТМ «Челтон») на вибір — у подарунковій упаковці (із ..
295 грн.
Костери, ручна робота, набір 6 шт.
Набір підставок під посуд (костери) — у наборі 6 шт., підвішуються на тримач. Розмір окремого костера — 100х100 мм, з підставкою — 120х140х70 мм, матеріал — МДФ, костери двостортнні, оформлені акриловими фарбами, залаковані. Авторська робота, виконано в одному..
800 грн.
Листівка «Ялинка» (100x100 мм)
Листівка авторська «Ялинка» (100x100 мм), для привітання з новорічними святами та персоналізації подарунку. Листівка виконана з дизайнерського паперу, з використанням страз. Всередині передбачене місце для привітань і підпису. Завдяки своїй конструкції ця лист..
15 грн.
Набір новорічний білий, ручна робота
Набір новорічний білий: ялинка, Дід Мороз і Янгол, для прикрашання приміщення. Вироблено з дизайнерського паперу, з додаванням декоративних елементів. Ручна робота. Оригінальний і дуже гарний набір, який доповнить і зробить особливим Ваш новорічний декор. Також ..
198 грн.
Шкатулка Love для обручок
Шкатулка Love, для обручок. Готова робота в авторському виконанні. Матеріали: деревина, декупаж, лак, декоративні елементи. Розмір шкатулки на фото: ширина — 10 см, довжина — 7,5 см, висота — 3,6 см.  При замовленні обумовлюються форма та кольори. Термін ви..
150 грн.
Шкатулка Vintage для обручок
Шкатулка Vintage, для обручок. Готова робота в авторському виконанні. Матеріали: МДФ, акрил, мереживо, лак, в середині ніжна пір′їнка. Розмір шкатулки на фото: ширина — 5,5 см, довжина — 12,5 см, висота — 3 см.  При замовленні обумовлюються форма ..
250 грн.
Шкатулка в авторському оформленні - Бик
Шкатулка «Бик» в авторському оформленні для колоди покерних карт, дрібниць, аксесуарів. Матеріал — МДФ, розмір 12х9х6 см, внутрішній розмір 10,5х7,5х5 см. Виконана в одному екземплярі. Стане гарним і доречним подарунком. ..
400 грн.
Шкатулка в авторському оформленні - Він
Шкатулка «Він» в авторському оформленні для колоди покерних карт, дрібниць, аксесуарів. Матеріал — МДФ, розмір 12х9х6 см, внутрішній розмір 10,5х7,5х5 см. Виконана в одному екземплярі. Стане гарним і доречним подарунком. ..
400 грн.

Каракулі

Створення сайтів