Каракулі

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Блокнот-планшет А5 з ручкою, олівцем і лінійкою, набір
Набір подарунковий у стилі еко, для нотаток.   До набору входять: - блокнот-планшет 14,5х20,5 см, 80 аркушів кремового паперу в клітинку, обідві обкладинки з щільного картону; - лінійка дерев'яна, 15 см; - міні-ручка дерев'яна 12 см, стержень синій 0,7 мм, не змінний, мале..
55 грн.
Букет нареченої з паперу
Букет нареченої з паперу. Ручна робота. У букеті — 15 троянд. Букет обгорнутий білою органзою. Розмір букету: 25x15 см. Термін виготовлення — 7 днів. Колір квітів підбираємо під стиль нареченої. Букет з паперу — чудова альтернатива зрізаним живим квітам. ..
300 грн.
Костери Chilli pepper, набір
Набір костерів Chilli pepper ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери і підставка. Матеріал: фанера. Покриті лаком. ..
150 грн.
Костери Olive, набір
Набір костерів Olive ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка. ..
150 грн.
Костери Емоції, набір
Набір костерів Емоції ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка.   Термін виготовлення 5—7 днів. ..
200 грн.
Костери Етніка, набір
Набір костерів Етніка ручної роботи, для використання в якості підставки під чашку, келих тощо.   До набору входить 4 костери. Матеріал: фанера. Покриті лаком. Упаковка — картонна коробка.   Термін виготовлення 5—7 днів. ..
200 грн.
Костери Маки та чай, набір
Набір: костери із зображенням маків ручної роботи + чай у подарунковій упаковці, для особистих і корпоративних подарунків.   До набору входить 4 костери (матеріал — фанера, покриті лаком) + 1 чай (ТМ «Челтон») на вибір — у подарунковій упаковці (із ..
295 грн.
Костери, ручна робота, набір 6 шт.
Набір підставок під посуд (костери) — у наборі 6 шт., підвішуються на тримач. Розмір окремого костера — 100х100 мм, з підставкою — 120х140х70 мм, матеріал — МДФ, костери двостортнні, оформлені акриловими фарбами, залаковані. Авторська робота, виконано в одному..
800 грн.
Листівка «Ялинка» (100x100 мм)
Листівка авторська «Ялинка» (100x100 мм), для привітання з новорічними святами та персоналізації подарунку. Листівка виконана з дизайнерського паперу, з використанням страз. Всередині передбачене місце для привітань і підпису. Завдяки своїй конструкції ця лист..
15 грн.
Набір новорічний білий, ручна робота
Набір новорічний білий: ялинка, Дід Мороз і Янгол, для прикрашання приміщення. Вироблено з дизайнерського паперу, з додаванням декоративних елементів. Ручна робота. Оригінальний і дуже гарний набір, який доповнить і зробить особливим Ваш новорічний декор. Також ..
198 грн.
Набір подарунковий Blue
Набір подарунковий Blue, для тих, хто навчається в коледжі чи університеті, відвідує курси, займається самоосвітою. До набору входит 12 предметів: - папка пластикова на двох кільцях, - коледж-блок Brunnen, - калькулятор кишеньковий Brilliant, - те..
591 грн.
Набір подарунковий Green
Набір подарунковий Green, для тих, хто навчається в коледжі чи університеті, відвідує курси, займається самоосвітою. До набору входит 12 предметів: - папка пластикова на двох кільцях, - коледж-блок Brunnen, - текстові маркери Faber-Castell &md..
585 грн.
Набір подарунковий Red
Набір подарунковий Red, для тих, хто навчається в коледжі чи університеті, відвідує курси, займається самоосвітою. До набору входит 12 предметів: - папка пластикова на двох кільцях, - коледж-блок Brunnen, - текстові маркери Faber-Castell &mdas..
585 грн.
Набір подарунковий Silver Gray
Набір подарунковий Silver Gray, для тих, хто навчається в коледжі чи університеті, відвідує курси, займається самоосвітою. До набору входит 12 предметів: - папка пластикова на двох кільцях, - коледж-блок Brunnen, - калькулятор кишеньковий Citizen, -&nb..
594 грн.
Набір подарунковий Twelve Owls
Набір подарунковий Twelve Owls, для тих, хто навчається в коледжі чи університеті, відвідує курси, займається самоосвітою. До набору входит 12 предметів: - папка пластикова на двох кільцях, - коледж-блок Brunnen, - калькулятор кишеньковий Brilliant, -&..
570 грн.

Каракулі

Веб разработка InBiz