Китай

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Трафарет-лінійка Спірограф
Трафарет-лінійка Спірограф пластиковий яскравий набір лінійки з окружностями для творчості.   !!! Залишок на складі — 1 шт. ..
25 грн.
Ручка з пером YIREN 328
Ручка з пером YIREN 328, для письма, каліграфії. Пластиковий корпус, поршневий механізм забору чорнил (можна зняти й замінити капсулою), довжина ручки — 14 см. Кольори металік: зелений, голубий, помаранчевий, жовтий, колір вишні.   !!! Залишок на складі — 2 ш..
50 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ручка з пером YIREN 365
Ручка з пером YIREN 365, для письма, каліграфії. Пластиковий корпус, поршневий механізм забору чорнил (можна зняти й замінити капсулою), довжина ручки — 13 см. Кольори в асортименті (варіанти — на фото).   !!! Залишок на складі — 2 шт.   ..
40 грн.
Зволожувач для пальців d-60 mm
Зволожувач для пальців d-60 mm, чорний пластиковий бокс, наповнений поролоном, без рідини. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
6 грн.
Тримач для паперу Paris, металевий
Тримач для паперу Paris. Металевий, настільний, розміри 3,5х5,5 см.  !!! Залишок на складі — 3 шт. ..
22 грн.
Закладка-скріпка Гітара
Закладка-скріпка Гітара, асорті. для виділення потрібної сторінки. Розмір: 5x1,9 и 5,5х1,7 см. Вартість зазначена за 1 шт. !!! Залишок на складі — 4 шт. Закладка-скріпка добре фіксує потрібну сторінку, а також її відразу помітно. ..
12 грн.
Закладка-скріпка Шльопки
Закладка-скріпка Шльопки, блакитні. для виділення потрібної сторінки. Розмір: 4x1,8 см. Вартість зазначена за 1 шт. !!! Залишок на складі — 10 шт. Закладка-скріпка добре фіксує потрібну сторінку, а також її відразу помітно. ..
12 грн.
Стержень кульковий синій 98 мм - тип Паркер
Стержень кульковий синій 98 мм, тип Паркер. !!! Залишок на складі — 4 шт. ..
4 грн.
Маркер VS для CD/DVD/чорний двосторонній
Маркер VS для CD/DVD чорний двосторонній, товщина лінії — 0,5—1,5мм, нові жаростійкі чорнила, можна писати на різних матеріалах і поверхнях. !!! Залишок на складі — 9 шт. ..
15 грн.

Китай

Створення сайтів