Faber-Castell

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, жовтий
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, жовтий для всіх типів паперу, товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері. ..
21 грн.
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, зелений
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, зелений товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері.   !!! Залишо..
21 грн.
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, червоний
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, червоний товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері.   !!! Залиш..
21 грн.
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, рожевий
Маркер для виділення в тексті Faber-Castell, рожевий товщина лінії — 1-4 мм, великий об'єм чорнил на водній основі,  які не передаються по факсу та не просичуються крізь папір,  не розмазують текст, роздрукований на струйному принтері.   !!! Залишо..
21 грн.

Faber-Castell

Створення сайтів