Santi

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Роликовий ніж для бігування
Роликовий ніж для бігування, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.   !!! Залишок на складі — 1 шт.       ..
73 грн.
Роликовий ніж для перфорації
Роликовий ніж для перфорації, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.   !!! Залишок на складі — 1 шт.       ..
73 грн.
Набір страз білих самоклеючих
Набір страз білих самоклеючих діаметр стрази — 5 мм. В упаковці 50 шт.   !!! Залишок на складі — 1 уп.   Призначені для декорування фоторамок, листівок, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
15 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 2
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 2). У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 1
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 1), У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 3
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 3). У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для скрапбукінгу Париж
Папір для скрапбукінгу «Париж». Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. !!! Залишок на складі — 5 арк. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, ..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу Best Moments
Папір для скрапбукінгу Best Moments, для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. !!! Залишок на складі — 5 арк. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, л..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу Love
Папір для скрапбукінгу Love, для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. !!! Залишок на складі — 5 арк. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок,..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу Baby Boy
Папір для скрапбукінгу Baby Boy, для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. !!! Залишок на складі — 5 арк. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листі..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу З Днем народження
Папір для скрапбукінгу «З Днем народження», для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. !!! Залишок на складі — 5 арк. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформле..
6 грн.

Santi

Створення сайтів