Santi

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Двосторонні клейові подушечки, 100 шт.
Двосторонні клейові подушечки, розміром 10x10x2 мм, для прикріплення елементів декору.  У наборі — 100 шт. Клейові подушечки додадуть обсяг Вашій роботі. Завдяки тому, що двосторонні клейові подушечки створюють 3D-ефект, їх часто використовують у скрапбукінгу та кардмейкінг..
13 грн.
Двосторонні клейові подушечки, 400 шт.
Двосторонні клейові подушечки, розміром 5x5x2 мм, для прикріплення елементів декору.  У наборі — 400 шт. Клейові подушечки додадуть обсяг Вашій роботі. Завдяки тому, що двосторонні клейові подушечки створюють 3D-ефект, їх часто використовують у скрапбукінгу та кардмейкінгу...
13 грн.
Роликовий ніж для бігування
Роликовий ніж для бігування, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.       ..
73 грн.
Клейові краплі, великі
Клейові краплі, великі, для прикріплення елементів декору.  У наборі — 56 шт. Клейові краплі додадуть обсяг Вашій роботі. Завдяки тому, що клейові краплі дозволяють створити об'єм, їх часто використовують у скрапбукінгу та кардмейкінгу. ..
27 грн.
Роликовий ніж для перфорації
Роликовий ніж для перфорації, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.       ..
73 грн.
Ножиці з титановим покриттям лез
Ножиці з титановим покриттям лез, 13 см, матеріал — метал, пластик. Завдяки спеціальній ввігнутій 3D-формі лез вирізати ними простіше й більш точно. Титанове покриття виключає прилипання до ножиць клейкої стрічки й інших матеріалів. Ці ножиці створені спеціально для творчості. ..
75 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Маркери SANTI sketch, Seascape, набір
Маркери SANTI sketch, Seascape, набір із 6 штук, для художніх робіт у різних техніках, зокрема для скетчінгу та ілюстрування. Маркер має дві робочі покерхні (по одній з кожного боку): стандартне перо для товстих ліній та пензель для штрихів змінної товщини. Чорнило на водній основі. Можна розб..
135 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Набір страз білих самоклеючих
Набір страз білих самоклеючих діаметр стрази — 5 мм. В упаковці 50 шт.   Призначені для декорування фоторамок, листівок, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
15 грн.
Набір страз і перлин
Набір страз і перлин. Кольори: відтінки сірого та рожевого. Основа — прозора самоклеюча. Діаметр страз і перлин — 3, 4, 5, 6 мм. В упаковці 120 шт.   Призначені для декорування фоторамок, листівок, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
45 грн.
Набір страз кольорових
Набір страз кольорових. Кольори: салатовий, жовтий, рожевий, голубий. Основа — самоклеюча. Діаметр страз — 3, 4, 5, 6 мм. В упаковці 120 шт.   Призначені для декорування фоторамок, листівок, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
45 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 2
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 2). У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 1
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 1), У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 3
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 3). У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для скрапбукінгу Париж
Папір для скрапбукінгу «Париж». Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, подарунків. ..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу Best Moments
Папір для скрапбукінгу Best Moments, для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, подарунків. ..
6 грн.

Santi

Веб разработка InBiz