Santi

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Двосторонні клейові подушечки, 100 шт.
Двосторонні клейові подушечки, розміром 10x10x2 мм, для прикріплення елементів декору.  У наборі — 100 шт. Клейові подушечки додадуть обсяг Вашій роботі. Завдяки тому, що двосторонні клейові подушечки створюють 3D-ефект, їх часто використовують у скрапбукінгу та кардмейкінг..
13 грн.
Дирокол кутовий 2,5 см
Дирокол кутовий 2,5 см для оригінального оформлення куточків сторінок альбомів, листівок, незамінний для творчості, має зручний важіль для проколювання, рекомендована щільність паперу 220 г/м2. ..
117 грн.
Двосторонні клейові подушечки, 400 шт.
Двосторонні клейові подушечки, розміром 5x5x2 мм, для прикріплення елементів декору.  У наборі — 400 шт. Клейові подушечки додадуть обсяг Вашій роботі. Завдяки тому, що двосторонні клейові подушечки створюють 3D-ефект, їх часто використовують у скрапбукінгу та кардмейкінгу...
13 грн.
Дирокол бордюрний 4,5 см
Дирокол бордюрний 4,5 см для оформлення краю аркуша додаткові накладки для безперевного візерунка рекомендована щільність паперу до 180 г/м2 ..
100 грн.
Роликовий ніж для бігування
Роликовий ніж для бігування, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.       ..
73 грн.
Клейові краплі, великі
Клейові краплі, великі, для прикріплення елементів декору.  У наборі — 56 шт. Клейові краплі додадуть обсяг Вашій роботі. Завдяки тому, що клейові краплі дозволяють створити об'єм, їх часто використовують у скрапбукінгу та кардмейкінгу. ..
27 грн.
Роликовий ніж для перфорації
Роликовий ніж для перфорації, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.       ..
73 грн.
Клей силіконовий
Клей силіконовий, для приклеювання декоративних елементів (блисківок, страз, гудзиків тощо) у скрапбукінгу та кардмейкінгу. Клей водостійкий. Обсяг тюбика — 40 мл. Зручний носик для акуратного й точного нанесення. Цей клей прозорий, не жовтіє, не розтікається, не обсипається. Призн..
32 грн.
Ножиці з титановим покриттям лез
Ножиці з титановим покриттям лез, 13 см, матеріал — метал, пластик. Завдяки спеціальній ввігнутій 3D-формі лез вирізати ними простіше й більш точно. Титанове покриття виключає прилипання до ножиць клейкої стрічки й інших матеріалів. Ці ножиці створені спеціально для творчості. ..
75 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Стрічка клейка паперова Big love
Стрічка клейка паперова Big love, для декорування. Розмір: 0,15x5 м. Якісна клейка основа та малюнок, клеїться на будь-яку поверхню,  не містить шкідливих речовин.   Призначена для кардмейду, скрапбукінгу, упаковки й іншого декорування.   ..
24 грн.
Стрічка клейка паперова Garden peace
Стрічка клейка паперова Garden peace, для декорування. Розмір: 0,15x5 м. Якісна клейка основа та малюнок, клеїться на будь-яку поверхню,  не містить шкідливих речовин.   Призначена для кардмейду, скрапбукінгу, упаковки й іншого декорування.   ..
24 грн.
Стрічка клейка паперова Teen life
Стрічка клейка паперова Teen life, для декорування. Розмір: 0,15x5 м. Якісна клейка основа та малюнок, клеїться на будь-яку поверхню,  ​​​​​​​не містить шкідливих речовин.   Призначена для кардмейду, скрапбукінгу, упаковки й іншого декорування.   ..
24 грн.
Стрічка клейка паперова Сантиметр
Стрічка клейка паперова «Сантиметр», для декорування. Розмір: 0,15x5 м. Якісна клейка основа та малюнок, клеїться на будь-яку поверхню,  не містить шкідливих речовин.   Призначена для кардмейду, скрапбукінгу, упаковки й іншого декорування.   ..
24 грн.
Стрічка клейка паперова Святкові прапорці
Стрічка клейка паперова «Святкові прапорці», для декорування. Розмір: 0,15x5 м. Якісна клейка основа та малюнок, клеїться на будь-яку поверхню,  не містить шкідливих речовин.   Призначена для кардмейду, скрапбукінгу, упаковки й іншого декорування. &n..
24 грн.
Стрічка клейка паперова Небесні таємниці
Стрічка клейка паперова «Небесні таємниці». Розмір: 0,15x5 м.   Призначена для кардмейду, скрапбукінгу, упаковки й іншого декорування.   ..
24 грн.

Santi

Веб разработка InBiz