Santi

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Роликовий ніж для бігування
Роликовий ніж для бігування, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.       ..
73 грн.
Роликовий ніж для перфорації
Роликовий ніж для перфорації, змінний для різака, витримує до 30 000 різів, використовується для скрапбукінгу та кардмейду.       ..
73 грн.
Набір страз білих самоклеючих
Набір страз білих самоклеючих діаметр стрази — 5 мм. В упаковці 50 шт.   Призначені для декорування фоторамок, листівок, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
15 грн.
Набір страз і перлин
Набір страз і перлин. Кольори: відтінки сірого та рожевого. Основа — прозора самоклеюча. Діаметр страз і перлин — 3, 4, 5, 6 мм. В упаковці 120 шт.   Призначені для декорування фоторамок, листівок, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
45 грн.
Набір страз кольорових
Набір страз кольорових. Кольори: салатовий, жовтий, рожевий, голубий. Основа — самоклеюча. Діаметр страз — 3, 4, 5, 6 мм. В упаковці 120 шт.   Призначені для декорування фоторамок, листівок, шкатулок, фотоальбомів тощо. ..
45 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 2
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 2). У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 1
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 1), У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для декупажу й декопатчу Vintage № 3
Спеціальний папір для техніки декорування декупаж і декопатч (Vintage № 3). У наборі 2 аркуша, розміром 40x60 см. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Переваги паперу для декупажу і декопатчу: - не розтягується при наклеюванні, - не утворює зморшок, - тонкий, але міцний і..
35 грн.
Папір для скрапбукінгу Париж
Папір для скрапбукінгу «Париж». Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, подарунків. ..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу Best Moments
Папір для скрапбукінгу Best Moments, для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, подарунків. ..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу Love
Папір для скрапбукінгу Love, для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, подарунків. ..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу Baby Boy
Папір для скрапбукінгу Baby Boy, для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, подарунків. ..
6 грн.
Папір для скрапбукінгу З Днем народження
Папір для скрапбукінгу «З Днем народження», для творчості. Розмір аркушу — 30,5x30,5 см, щільність — 180 г/м2. Вироблено в Англії компанією TOP STATIONERY CEMPANY LLP. Скрапбукінг — хобі, що полягає у виготовленні й оформленні фотоальбомів, листівок, подарунків. ..
6 грн.

Santi

Створення сайтів