Dissero Brands

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Папка-кутик А4, Rachael Hale
Папка-кутик А4 призначена для переміщення документів, принт — Rachael Hale, матеріал — роліпропілен (РР). !!! Залишок на складі — 6 шт. ..
8 грн.
Чинка Rachael Hale
Чинка Rachael Hale Прямокутна, з контейнером, на один олівець. Розмір 5,0x5,5 см. !!! Залишок на складі — 10 шт. ..
10 грн.
Папка на гумках А4 з принтом Dissero Brands
Папка на гумках А4 з принтом, зображення Йоркшир-тер'єр, розширення корінця та бокових клапанів на 35 мм, вміщується 300 аркушів, щільність пластику — 500 мкм. !!! Залишок на складі — 2 шт. ..
43 грн.
Блокнот Rachael Hale, В5
Блокнот Rachael Hale Палітурка пластикова, металева спіраль, 80 арк., клітинка, папір 70 г/кв. м. Розмір В5 (12,5x19,5 см). !!! Залишок на складі — 2 шт.   ..
30 грн.

Dissero Brands

Dissero Brands було засновано в 1995 році для втілення в життя великої мрії — поділитися зі всім світом пристрастю до фотографії та любов’ю до тварин. Ліцензія, що презентувала компанія, стала дуже успішною саме завдяки пристрасті, яка була притаманна кожній фотографії.

Їхня ліцензія Rachael Hale стала відомою на весь світ, а в 2005 році отримала нагороду LIMA (the International Licensing Industry Merchandisers’ Association – Міжнародна Ассоціація Продавців Ліцензійної Індустрії) в категорії Мистецтва та Дизайну. Наразі Dissero Brands входить до 125 найкращих ліцензіарів світу.

Dissero Brands об’єднує відданість якості й натхненну креативність, завдяки якій створює бренди, що подобаються людям.

Ідеї приходять у багатьох формах і розмірах. Тому команда Dissero Brands під керівництвом Девіда і Тані Тодд відкриває потенціал і трансформує ідеї в цінні бренди і прибутковий бізнес.

Створюючи нові продукти або поширюючи їх на нових ринках, Dissero Brands завжди допомагає своїм клієнтам отримувати прибуток і надає їм нові можливості для успішного бізнесу.


Бренд  Rachael Hale® був створений 1995 році й став всесвітньо відомим завдяки фотографіям тварин, на які неможливо дивитись без усмішки. Ці фото передають душу та характер кожного улюбленця. Лозунг бренду ‘the world’s most lovable animals’ (укр. наймиліші тварини в світі) повністю відповідає фотографіям. Незважаючи на вік прихильників, їхню мову та культуру, унікальні зображення, створені  Rachael Hale, надихають і забарвлюють життя яскравими фарбами. Rachael Hale® продовжує завойовувати серця все нових прихильників. Фотографії тварин з’являються на різній продукції й миттєво стають популярними. Звірятка від Rachael Hale настільки чарівні, що просто неможливо втриматися від спокуси купити канцелярське приладдя з їхнім зображенням.

Створення сайтів