YES

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Брелок-катафот Акула
Брелок-катафот «Акула», для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо. Матеріал твердий пластик, світловідбиваюча плівка   металевий ланцюжок із застібкою  розмір - 50x60x6 мм   Брелок відбиває світло, забезпеч..
39 грн.
Брелок-катафот Лимон
Брелок-катафот «Лимон», для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо. Матеріиал: пластик, световідбиваюча плівка. Розмір: 5x5,5 см. Брелок відбиває світло, забезпечує розпізнання людини чи предмету, коли недостатнє&nbs..
39 грн.
Брелок-катафот Ніндзя
Брелок-катафот «Ніндзя», для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо. Матеріал: пластик, световідбиваюча плівка. Розмір: 5x5,5 см. Брелок відбиває світло, забезпечує розпізнання людини чи предмету, коли недостатнє&nbs..
39 грн.
Брелок-флікер Акула
Брелок-флікер Акула із світловідбиваючим ефектом, для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо.   Матеріал: гнучкий пластик, світловідбиваюча плівка, металевий ланцюжок із застібкою. Розмір: 5x5,5 см.   Брелок відбив..
19 грн.
Брелок-флікер Джойстік
Брелок-флікер Джойстік із світловідбиваючим ефектом, для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо.   Матеріал: гнучкий пластик, световідбиваюча плівка. Металевий ланцюжок із застібкою Розмір: 5x5,5 см.   Брелок відби..
19 грн.
Ланчбокс  Stars", 420 мл, з розділювачем
Ланчбокс Stars", 420 мл, з розділювачем Ланчбокс Kite зроблений з харчового пластику, стійкого до падінь. Бокс призначений для зберігання ланчу дитини. Дитячий ланчбокс легкий і компактний, його зручно брати в дитячий садок, школу, на прогулянку. Ланчбокс розділений на два відсіки, щоб їжа ..
70 грн.
Зошит А4 на скобах, 48 аркушів, клітинка, Україна
Зошит для нотаток А4, клітинка, 48 аркушів, офсет, кріплення на скобі. ..
19 грн.
Ланчбокс  "Don't touch", 420 мл, з розділювачем
Ланчбокс "Don't touch", 420 мл, з розділювачем Ланчбокс Kite зроблений з харчового пластику, стійкого до падінь. Бокс призначений для зберігання ланчу дитини. Дитячий ланчбокс легкий і компактний, його зручно брати в дитячий садок, школу, на прогулянку. Ланчбокс розділений на два ві..
70 грн.
Брелок-флікер Монстрик
Брелок-флікер Монстрик із світловідбиваючим ефектом закріплюється на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо. Матеріиал:гнучкий пластик, световідбиваюча плівка. металевий ланцюжок із застібкою Розмір: 5x5,5 см. Брелок відбиває світло, забезпечує розпіз..
19 грн.
Ланчбокс "Smiley World"(pink), 280 мл
Ланчбокс "Smiley World"(pink), 280 мл Ланчбокс Kite зроблений з харчового пластику, стійкого до падінь. Бокс призначений для зберігання ланчу дитини. Дитячий ланчбокс легкий і компактний, його зручно брати в дитячий садок, школу, на прогулянку.  Він щільно закривається і не протіка..
40 грн.
Ланчбокс "Sweet", 420 мл, з розділювачем
Ланчбокс"Sweet", 420 мл, з розділювачем Ланчбокс Kite зроблений з харчового пластику, стійкого до падінь. Бокс призначений для зберігання ланчу дитини. Дитячий ланчбокс легкий і компактний, його зручно брати в дитячий садок, школу, на прогулянку. Ланчбокс розділений на два відсіки, щоб ..
70 грн.
Брелок-флікер Робот
Брелок-флікер Робот із світловідбиваючим ефектом, для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо.   Матеріал: гнучкий пластик, световідбиваюча плівка. Металевий ланцюжок із застібкою. Розмір: 5x5,5 см.   Брелок відбива..
19 грн.
Брелок-флікер Сова
Брелок-флікер Сова із світловідбиваючим ефектом, для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо.   Матеріал: гнучкий пластик, световідбиваюча плівка. Металевий ланцюжок із застібкою. Розмір: 5x5,5 см.   Брелок відбиває ..
19 грн.
Брелок-флікер Квітка
Брелок-флікер Квітка із світловідбиваючим ефектом, для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо.   Матеріал: гнучкий пластик, световідбиваюча плівка. Металевий ланцюжок із застібкою. Розмір: 5x5,5 см.   Брелок відбив..
19 грн.
Брелок-флікер Ніндзя
Брелок-флікер Ніндзя із світловідбиваючим ефектом, для закріплення на рюкзаках, сумках, одязі, колясках, нашийниках тварин тощо.   Матеріал:гнучкий пластик, световідбиваюча плівка. Металевий ланцюжок із застібкою. Розмір: 5x5,5 см.   Брелок відби..
19 грн.

YES

Веб разработка InBiz