Список публікацій

Навіщо розвивати дрібну моторику в малечі?

Коли діти досягають віку 3-4 років, іграшки починають набридати. А ще малюку час потроху починати готуватися до школи. І щоб така підготовка була одночасно корисною та цікавою, можна використовувати точкові малюнки. Вони допомагають розвива ..
Читати все

Додано: 28.03.2020

Інститут Pantone вибрав колір 2020 року. Це — «класичний синій»

Розповімо історію цього кольору, що сповнена відкриттів, цікавих і курйозних фактів. Синій колір Це — концентричний колір, він присвячує все тільки собі. Позитивні характеристики: організованість; непохитність; ід ..
Читати все

Додано: 09.01.2020

Цікаві ідеї для літнього дозвілля

Літом хочеться чогось особливого, правда? Ми підібрали цікаві ідеї, адже можливостей безліч. Робити щось цікаве можна і на пляжі, і вдома, і під час прогулянок. Обирайте, що до душі. Організовуємо творчу пляжну двіжуху Як урізноманітн ..
Читати все

Додано: 24.06.2019

Рамка для дошки — тепер алюмінієва

Презентаційні дошки тепер можна замовляти в алюмінієвих рамках. Про це оновлення подбав виробник ABC Office. Спрощена алюмінієва рамка в дошках серії S-Line дозволяє встановлювати на виріб демократичну ціну. При цьому дошки залишають ..
Читати все

Додано: 17.10.2018

ТОП-3 папок з додатковими можливостями

Працювати з паперами просто, коли вони систематизовані. Зазвичай ви це робите за допомогою різних папок для документів. Ми підібрали три варіанти особливих папок з додатковими можливостями. Розширимо і ваші?!  Перше місце: папка-кон ..
Читати все

Додано: 13.09.2018

Ви вже користуєтеся канцтоварами від Графа Антон Вольфганг фон Фабер-Кастелл?

  Faber-Castell (Фа́бер-Касте́лл) — один з найбільших виробників графітних олівців у світі. Уявіть, ця німецька компанія на рік виробляє понад 2 млн олівців, покритих деревом. Зараз Faber-Castell AG управляє Граф Антон Воль ..
Читати все

Додано: 17.08.2018

Якщо рюкзак, то KITE!

Німецькі рюкзаки KITE для дорослих, молоді та школярів — стильні, якісні, функціональні, легкі, а ще вони пройшли чимало спеціальних випробувань, щоб кожному їх власнику було дуже зручно. Увага! Рюкзаки KITE рекомендують ортопеди ..
Читати все

Додано: 22.07.2018

Коли з’явилася мода на штучні кристали?

Штучні кристали (або стрази) різних виробників сьогодні використовують для оздоблення багатьох виробів, у тому числі канцелярських товарів. Наприклад, графітні олівці та ластики з кристалами гарно доповнюють подарункові набори. А для декору ..
Читати все

Додано: 22.07.2018

Edding пропонує «змінити свій світ»

Яскраві, функціональні маркери в поєднанні з німецькою якістю, дбайливим ставленням до навколишнього середовища й особливою увагою до дітей — саме такою сьогодні є компанія Edding AG. Її історію 1960-го почали два німця Карл-Вільгель ..
Читати все

Додано: 18.03.2017

Тенденції 2016-го: яскраві кольори, акцент на індивідуальності

Тенденції 2016-го: яскраві кольори, акцент на індивідуальності Літня Олімпіада в Ріо-де-Жанейро — одна з яскравих і визначальних подій 2016-го. Вона надихнула виробників канцтоварів на відповідну кольорову гаму. Минулого року обкла ..
Читати все

Додано: 22.01.2017
Створення сайтів