Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /sata2/home/users/karakuli/www/www.karakuli.kiev.ua/catalog/controller/information/articles.php on line 78 Навіщо розвивати дрібну моторику в малечі?

Навіщо розвивати дрібну моторику в малечі?

Навіщо розвивати дрібну моторику в малечі?

Навіщо розвивати дрібну моторику в малечі?

Коли діти досягають віку 3-4 років, іграшки починають набридати. А ще малюку час потроху починати готуватися до школи. І щоб така підготовка була одночасно корисною та цікавою, можна використовувати точкові малюнки. Вони допомагають розвивати дрібну моторику. Дорослим здається, що це зовсім не складно, тому сприймають подібне заняття просто як розвагу для дітей. Проте малюки докладають чимало зусиль, щоб малювати точкові фрукти, цифри або букви.

Малювання по крапках називається графомоторікою. Воно розвиває багато навичок і умінь. Справа в тому, що мозок і руки дітей працюють дещо інакше, ніж у дорослих. Спочатку малечі буде непросто малювати все точно, але потім ця практика значно полегшить освоєння прописів і допоможе звикнути до написати диктантів.

Дрібна моторика — це правильні, скоординовані рухи рук і ніг, і вона починає розвиватися з народження. Спочатку малюк стискати і розтискати кулачки, потім починає хапати й тримати предмети, ложку тощо. Щоб правильно і красиво писати і малювати, дитині просто необхідно розвивати дрібну моторику рук.

Отже, починайте тренувати малюка уже зараз. Наприклад, за допомогою ось цих матеріалів:

              

              

              

              

Якщо ви хочете отримати ці малюнки окремими файлами, напишіть нам на електронну пошту karakulistore@gmail.com

 

Створення сайтів