Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /sata2/home/users/karakuli/www/www.karakuli.kiev.ua/catalog/controller/information/articles.php on line 78 Ви вже користуєтеся канцтоварами від Графа Антон Вольфганг фон Фабер-Кастелл?

Ви вже користуєтеся канцтоварами від Графа Антон Вольфганг фон Фабер-Кастелл?

Ви вже користуєтеся канцтоварами від Графа Антон Вольфганг фон Фабер-Кастелл?

Ви вже користуєтеся канцтоварами від Графа Антон Вольфганг фон Фабер-Кастелл?

 

Faber-Castell (Фа́бер-Касте́лл) — один з найбільших виробників графітних олівців у світі. Уявіть, ця німецька компанія на рік виробляє понад 2 млн олівців, покритих деревом.

Зараз Faber-Castell AG управляє Граф Антон Вольфганг фон Фабер-Кастелл — представник восьмого покоління родини, яка заснувала компанію.

Масштаби вражають: близько 7 500 працівників (понад 900 тільки в Німеччині), 9 виробництв і 23 торговельних представництва, більше 120 агентів. Усе це — в Європі, Північній Америці, Латинській Америці, Азії, Тихоокеанському регіоні.

Навіть не віриться, що в далекому 1761-ому Каспер Фабер, майстер з меблів, заснував невеличку власну справу. Хобі перетворив на місцевий бізнес. А через 255 рокі таке починання стало глобальною компанією, чий дохід за 2014—2015 роки склав 577 млн євро.

Звісно, Faber-Castell відома в світі не тільки графітними олівцями. Наприклад, у нашому інтернет-магазині є текстові маркери цього бренду: http://karakuli.kiev.ua/prynalijnosti-dlya-pusma-grafiky-kreslennya-maluvannya/markery/

Також Faber-Castell випускає різноманітні олівці (у тому числі косметичні), ручки, інші канцелярські товари, продукцію для художників (олівці, пастельні й акварельні фарби, крейду тощо). У класі еліт — пишучі інструменти й товари зі шкіри.

Ми тільки почали знайомити вас з графськими канцтоварами Faber-Castell, тож очікуйте на новинки. А ще Ви можете замовити канцтовари цього бренду за каталогом.

З приводу індивідуального замовлення звертайтеся:
+38-067-800-05-06, +38-044-227-15-92
karakulistore@gmail.com

Інтернет-магазин www.karakuli.kiev.ua — якісні канцтовари, корисні подарунки та гарний декор до свята.
Створення сайтів