Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /sata2/home/users/karakuli/www/www.karakuli.kiev.ua/catalog/controller/information/articles.php on line 78 Рамка для дошки — тепер алюмінієва

Рамка для дошки — тепер алюмінієва

Рамка для дошки — тепер алюмінієва

Рамка для дошки — тепер алюмінієва

Презентаційні дошки тепер можна замовляти в алюмінієвих рамках. Про це оновлення подбав виробник ABC Office.

Спрощена алюмінієва рамка в дошках серії S-Line дозволяє встановлювати на виріб демократичну ціну. При цьому дошки залишаються надійними й якісними, а ще вирізняються привабливим дизайном. Серія S-Line має пластикові кутки з отворами для кріплення, а для встановлення не потрібно розмічати стіну.

   

  

У магазині «Каракулі» ви можете оформити індивідуальне замовлення на різні варіанти дошок ABC Office, у тому числі нестандартного розміру.

Наприклад, у коркових і маркерних дошках з рамкою серії O-Line покращена функціональність конструкції. Кріплення легко й непомітно ховаються під з’ємними куточками. Дошки розміром від 90х120 см комплектовані додатковими пересувними тримачами для альбомів.

В маркерних дошках серії O-Line є поличка для приналежностей, яку можна пересувати по всій довжині та на вертикальну чи горизонтальну сторону. Завдяки такому вдосконаленню конструкції, дошку зручно розміщати практично в будь-якому місці кабінету, офісу, конференц-залу, тренінгового центру чи дитячої кімнати.

  

   

Також рекомендуємо звернути увагу на канцтовари, призначені саме для презентаційного обладнання.
Якщо підбираєте маркерну дошку або фліпчарт, вам стануть у нагоді:

Для коркової та текстильної дошки знадобляться:

Усі подробиці за телефонами й електронною поштою:
(+38) 067-800-05-06,
(+38) 044-227-15-92,
karakulistore@gmail.com

Створення сайтів