Контакти

 

  067 800 05 06 
 044 227 15 92

  karakulistore@gmail.com

   

Наші новини

Buromax презентував офісні інструменти та приналежності з функцією Rubber Touch

11.04.2019

Rubber Touch — оксамитове гумове покриття корпусу, що забезпечує приємні тактильні відчуття та максимальний комфорт під час роботи. У цій серії ТМ Buromax випустила нові діркопро ..

Читати дальше...

Пензлі

Пензлі

Пензлі, що представлені в інтернет-магазині, підходять живописцям, візажистам й іншим митцям. За допомогою пензлів різної товщини можна наносити на поверхні фарбу, клей, лак, декоративні косметичні засоби тощо.
Пензлі відрізняються за видами, формою, розміром і матеріалами, з яких виготовлені. Наприклад, є пензлі з нейлону, поні, колонка й інших природних або штучних матеріалів.
У нашому магазині представлені пензлі перевірених виробників, які гарантують заявлену якість. 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Пензель № 10, нейлон, плаский, Neo Line
Пензель № 10, нейлон, для малювання. ТМ — Neo Line, форма пензля — пласка. Пензлі якісні: м'які, гарно малюють, нейлон не випадає, гарно вимиваються від фарби. ..
29 грн.
Пензель № 4, нейлон, круглий, Neo Line
Пензель № 4, нейлон, для малювання. ТМ Neo Line, форма пензля — кругла. Пензлі якісні: м'які, гарно малюють, нейлон не випадає, гарно вимиваються від фарби. ..
15 грн.
Пензель № 5, нейлон, круглий, Jozef Otten
Пензель № 5, нейлон, для малювання. ТМ — Jozef Otten, форма пензля — кругла, довжина ручки — 15 см. Пензлі якісні: м'які, гарно малюють, нейлон не випадає, гарно вимиваються від фарби. ..
18 грн.
Пензель № 5, нейлон, плаский, Jozef Otten
Пензель № 5, нейлон, для малювання. ТМ — Jozef Otten, форма пензля — пласка. Пензлі якісні: м'які, гарно малюють, нейлон не випадає, гарно вимиваються від фарби. ..
19 грн.
Пензель № 7, нейлон, плаский, Jozef Otten
Пензель № 7, нейлон, для малювання. ТМ — Jozef Otten, форма пензля — пласка. Пензлі якісні: м'які, гарно малюють, нейлон не випадає, гарно вимиваються від фарби. ..
20 грн.
Пензель № 8, нейлон, круглий, Jozef Otten
Пензель № 8, нейлон, для малювання. ТМ — Jozef Otten, форма пензля — кругла. Пензлі якісні: м'які, гарно малюють, нейлон не випадає, гарно вимиваються від фарби. ..
23 грн.
Створення сайтів