Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /sata2/home/users/karakuli/www/www.karakuli.kiev.ua/catalog/controller/information/articles.php on line 78 Якщо рюкзак, то KITE!

Якщо рюкзак, то KITE!

Якщо рюкзак, то KITE!

Якщо рюкзак, то KITE!

Німецькі рюкзаки KITE для дорослих, молоді та школярів — стильні, якісні, функціональні, легкі, а ще вони пройшли чимало спеціальних випробувань, щоб кожному їх власнику було дуже зручно.

Увага! Рюкзаки KITE рекомендують ортопеди

Тестували рюкзаки KITE на базі лабораторії ДУ «Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України». Ця установа й рекомендує KITE усім, хто піклується про свою спину.
Справа в тому, що коли Ви носите рюкзак, на хребет є певне навантаження. І щоб спина сприймала його природньо, важливо, як саме зроблена спинка рюкзака.
У ТМ KITE конструкція спинки рюкзаків і ранців запатентована:

  • повторює природний вигін хребта;
  • рівномірно розподіляє вагу вмісту рюкзака вздовж хребта, що сприяє формуванню правильної постави;
  • щільно прилягає до спини й тим самим не дає вмісту рюкзака давити на неї;
  • дозволяє спині «дихати», завдяки використанню сітчастої вентильованої тканини.

Що думають про KITE їх власники?

Ми вже багато років продаємо рюкзаки KITE — для дошколят, першокласників, учнів середньої та старшої школи, студентів. У той же час, є моделі KITE, що подобаються та користуються попитом серед дорослих.
І кожен знаходить у KITE свої переваги. Наприклад, коли батьки обирають рюкзаки для учнів молодших класів, у першу чергу, звертають увагу на невелику вагу, міцність матеріалів, з яких виготовлений рюкзак, і наявність світловідбиваючих елементів (для додаткової безпеки дитини). І KITE цілком задовольняє такі запити, адже для малюків розроблені спеціальні моделі:

Рюкзак для першокласника Mia and Me, каркасний

 

Рюкзак для першокласника Littlest PetShop, каркасний

Підлітків й студентів цікавлять стильна форма, класні зображення, фурнітура, наявність додаткових кишень. Наприклад, у рюкзаку KITE HotWheels Racing є спеціальне відділення для ноутбуку. А ось у цьому рюкзаку KITE Monster High — яскравий тематичний малюнок і улюблені значки.

Дорослі обирають рюкзаки KITE за надійність, функціональність, зручність і лаконічний дизайн. Наприклад, KITE Sport.

За багато років продажів ТМ KITE ми не отримали жодного негативного відгуку про ці рюкзаки. Напевно тому, що їх роблять з любов'ю до покупців.

Наявні моделі роздивляйтеся в розділі «Рюкзаки, ранці».

Ми завжди порадимо, проконсультуємо та допоможемо можем підібрати найкращий варіант.
Також у нас Ви можете замовити рюкзаки за каталогами виробників.
Дзвоніть +38-067-800-05-06, +38-044-227-15-92.

www.karakuli.kiev.ua — тільки якісні канцтовари, корисні подарунки та гарний декор для свята

Веб разработка InBiz